Motorne testere

cika_jova:


Nemoj da sipas bilo koje ulje. Sipaj iskljucivo original (zapecaceno0 huskvarnino ulje. Sve to ostalo ko zna cim i ko puni , rizik je veliki i ne isplati se rizikovati.
 
ma ja uvek kupim vise i imam u rezervi, al mi juce nestalo u najgorem trenutku, a ovo mi je bio jedini izbor ::lose::
 
E sto imam jednu dobru Husqvarnu 346xp profesionalna 2.7ks,45cm mac,46 kubika.Uradjena generalna garancija 6 meseci.Nova je 49,987,00.
Necu da kazem da je na prodaju,i necu da kazem da kosta 280eur sa dogovorom,a 250eur da se ne dogovaramo :haha:,da ne bi rekli da reklamiram...

2m830vd.jpg
 
DULEmajstor je napisao(la):
cika_jova:


Nemoj da sipas bilo koje ulje. Sipaj iskljucivo original (zapecaceno0 huskvarnino ulje. Sve to ostalo ko zna cim i ko puni , rizik je veliki i ne isplati se rizikovati.
Da znas da si u pravu, ja za MS 170 koristim ili XP ili LS Husqvarnino ulje i da Vam kazem malecka radi ko doxa.....
 
celo poslepodne trazio turpiju :zli: , imam tri turpije i nijedne nema :udri: , a lanac zuba skoro nema, a tup ko **greška - kad su strugali malo su ga ostrili na zemlju, a malo na zicu i eksere - strugali neke direke suve bagrenove

sutra cu da kupim nov lanac i uljanca za rezervu i turpiju
 
Koliko nudis ::novac:: imam ja skoro ispravnu. Kad se greje ugasi se i nece da pali.
 
Testera je ispravna, ali je retka kod nas. I teze se nalaze delovi. :ppozdrav:

@ Toshiba

Druze koliko cenis, necu posle da bude "ucenio me"
 
imao sam ja i poklonio je jednom drugaru kod nje je problem sto su mere u colovima pa ces teze naci klip i karike a moze razbusivanje i stvar resena mebrane se poklapaju od neke testere ali sam zaboravio od koje u sustini moze da se nadje po neki deo i ako je made in USA
 
I sta je uradio drugar?
Dali je koristi?
Nasao sam ovakvu kao moja, ali okasnio malko. :haha:

Isto covek poklonio, rodjaku. Ovaj sredjivao, nekoristi, ali i neprodaje.
 
pravo da ti kazem nevidjam je kod njega ko zna gde je :sta:
Post je spojen: [time]1287173662[/time]
_________________________________________________
sad se setih ja mislim da se mebrane od karburatora poklapaju sa alko motorne testere
 
e danas sam naletio na ovu zvjerku nisam je kupio ali mi je zapala za oko
abcd0015hg.jpg

cijena 150 evrova , stanje je takvo kakvo je

a kompresija je bože sačuvaj , i pored popriličnog iskustva u paljenju jedva sam povukao špagu , ja neznam kako to paliti u šumi , treba alnaser :D
 
Husqvarna 285 CD! Ja imam 480 CD, treba da je odnesem kod majstora, a nikako da to uradim. Dosta liče jedna na drugu, dok nisam video oznaku pomislio sam da su iste.
 
Relja Krilati je napisao(la):
Husqvarna 285 CD! Ja imam 480 CD, treba da je odnesem kod majstora, a nikako da to uradim. Dosta liče jedna na drugu, dok nisam video oznaku pomislio sam da su iste.

i kako si zadovoljan sa njom ?
 
E danas mom lancu j..... sve po spisku.Pogodio se los.Pa sam ga ostrio na svakih pola metra istruganih drva.Cim se istupi sece jedino ukuso i to na levu stranu vuce ,kad se naostri sece pravo, testera vuce sama. Izbegavajte oregon lance ,ili se meni pogodio los.
 
Cuo sam da su mnogo bolji dolmar lanci . Ljudi u mom mestu ih bas bas hvale. Sto se tice oregona , prica se da oni lanci koje prodavci u prodavnicama nastavljaju prema broju zuba nisu oizasta. A dok oni koji se kupe u kutijama ( ali uvezeni u kutijama a ne ope nastavljani pa samo strpani u kutije) sasvim zadovoljavajuceg kvaliteta ( u ovlascenim prodavnicama).
 
Nazad
Vrh