Motorne testere

Ne mogu da verujem!!!!! Ako je to istina onda onda sve ode u PLM, i to su stigli da falsifikuju:haha:!!! :zli: Pa u ovoj zemlji ne mozes nista vise da kupis a da te doobro ne zaj*bu!!! CISTA PROPAST!!! ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
mnogi to rade,čak šta više većina prodavaca-iz bureta sipaju u male bočice.čak šta više i stihl servisi i prodavci lično sam to video.jeftinije im,ustvari na ulju najviše zavrću-sramota
 
To za mene nista nije novo uvoz ulja se vrsi u vecim ambalazama kao sto si reko a svaka prodavnica vrsi prepakivanje na manje ambalaze za po 5 l i za 10 l mesavine ja lisno ne uzimam tako male kolicine vec original nemacku ambalazu od po 1 l i sipam u dozator i sa lakocom vrsis doziranje za 5 i 10 l mesavine.
 
veruj mi nemam pojma,kad su te male bočice original(tako mi deluje)al je ulje prepakivano,pa sad ajd ti nekom veruj danas.vidim ima da se kupi crveno a i zeleno takvo ulje.e sad,znaj ga bože-da muljaju bogme muljaju.samo podmazivaj-kako oni nas tako mi njih :ppozdrav:
 
Postoje ona mala oakovanja u crvenim kesicama 5ml ili 10ml, meni su one najsigurnije, po gustini se vidi da je mnogo bolje od still-ovog kupljenog na pijaci ili po prodavnicama, koje svaki drugi put ima razlicitu boju!!! ili na pumpama ima ulje za skutere i ono nije lose...
 
Bezite od dvotaktola sa benzinskih pumpi,takvi su obicno namenjeni motorima koji rade na 5-6 hiljada obrtaja,a testere idu i do 13 hiljada te ne sagoreva dobro,stvara talog,steti cilindru...

Sumar je u pravu,sve je to original ulje,samo sto uzimamo u kantama po 10 lit,pa razlivamo u ambalaze od po 1 dl,vise se isplati.

Urban,mislio sam na Stihl koji prodaju "trgovci"od kuce do kuce.Pravi Stihl je daleko od toga.

Postoji i Husqvarna u toj China varijanti pise "394XP".Pazite se!
 
E zravo ljudi ja sam ovde novi ! :bravo: Moj tata je pre tri godine kupio kinesko motorno testere misleci da je stihl ! Zaleteo se jer nije mogao da popravi starog dolmara 112 , a testere mu je bilo potrebno! :kisa: radilo je tri godine i iseklo je bas dosta drva , zamenili smo mu samo vodilicu i stari lanac koji nije vredeo nicemu ! cuo sam da neki ljudi nisu stigli ni da upale takvo testere , jednom coveku je eksplodiralo u ruci ! Sada su mu propali amortizeri , pa sam hteo da pitam zna li ko gde se mogu nabaviti takvi amortizeri , i cilindar i klip za dolmar 112 ! :cao:
Post je spojen: [time]субота, 22. мај 2010. 06:22:39 MST[/time]
_________________________________________________
Ja kupujem na benziskoj pumpi u mom mestu stihlovo ulje u bocicama !Pre 4 godine se desilo da je nekim ljudima propao klip i radilica kao i cilindar , to se desilo i meni ! DA li je to zbog tog ulja koje je loseg kvaliteta ? i koje ulje da kupujem ako moze neko da mi kaze ? :sta: Servis man zamolio bih te da mi kazes koje marke ulja da kupujem? :ideja:
 
Dule,
bez obzira na celokupnu situaciju na nasem trzistu, ipak Ti uzimaj ako si u mogucnosti ulje u ovlascenoj radnji koja prodaje testere i ulja za njih.Nedaj Boze da se nesto desi....ma, znas sta? Nisu valjda oni u tim radnjama toliko ludi da prodaju bilo sta. Nadam se da sam u pravu.Pitanje za ostale: video sam na pumpi pakovanje stil ulja za testere crvene boje, polusint,pored isto takvo zelene boje ista nalepnica samo zelene boje, ali kazu da je sa motore.Sme li to u testeru?
Post je spojen: [time]1274554288[/time]
_________________________________________________
Eh da evo vam jedan zanimljiv link, a i sam sam to napravio kod kuce od nekih cevi koje sam imao.
http://www.youtube.com/watch?v=ZbWAYDIbJZ8&feature=related
 
Na snimku se vidi da lanac nije tup, sece kao sir, i sigurno je sa sitnim zubima. Korisna je ova naprava, svaka cast za izum. Po meni je struganje sa ovim cisto gubljenje vremene, al' valja ko je malo dokoni pa da ubije vreme...... :ppozdrav:
 
Neki entuzijasta...

A vidite tek ove:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YFPbKVnOEw0[/youtube]

Dodati YouTube tagovi.Ubuduće ne prepravljam nego brišem.
 
Dvotaktol samo u 1l original ambalaži i ovlašćeni prodavci. Koristio sam ranije i valvoline i total dvotaktole bez problema. Ne verujem u njihova prepakivanja i presipanja, trgovci&serviseri su spremni na sve oblike prevare zarad ::novac::! :udri: :udri:
:ppozdrav:
 
priča sa prepakivanjem je vrlo jednostavna ulje na burad je mnogo jeftinije (troškovi pakovanja ambalaža isl) i nekoliko litara ide gratis naši kod privatnih plastičara kupuju flašice i toče i sa tiketama je sl i tu je zarada veća naravno ako još ne dodaju nešto zbog količine (valjda još toliko savesti imaju) i to je to
 
Mislim da to ulje u bocicama mora da ima podatke tipa : poreklo , kvalitet, namena proizvoda..... Svaki artikl u nasoj zemlji mora da ima srpsku deklaraciju i mora biti odobrena njegova prodaja i uvoz posto se kod nas ne proizvodi ! Zato ne verujem u prepakivanje ! ! Pa nece dozvoliti nasa propala drzava da se uvozi i narodu prodaje svasta ! ! Jedino ako ima svercera koji uspeju da prokriumcare nesto preko granice ! ! ! :cool: :cao: :bravo:
 
Nazad
Vrh