Motorne testere

Ne znam kak su kod vas zastupljene one na struju.Ja naprimjer imam za u šumu veliku staru homelitku i malu husku a kod kuče ono što je predebelo za cikular pilim sa elektro pilom 2kw i ide sasvim ok.Nema buke,netreba benzina samo ulje,netreba vuč špagu samo stisnes dugme i piliš.Smeta malo samo kabal a može se kupit i aku.ali je puno $$ i za oko kuče preskupa.
 
Kako se pokazale Viladzerove testere? Za nekih 10m3 godisnje ne bih da kupujem nesto skupo ili polovno, tako da mi treba neka amaterska do 20 000din.
Preporucite nesto da se ne zeznem, nemam iskustva.
Recimo ova za 17 890. jel ima tu srece il da bezim od toga?
http://kupujemdodajem.com/57978-ala...pIvw13GkstP4DsKlU3ViMklEPmNBxi5XXMaAtPo8P8HAQ

Za 10m3 dobra ti je willager s20,i ove sve danas ''original'' crkavaju a imas i kod willager-a 2 godine garancije pa i ako crkne boli te uvo,ja ceo zivot na poslu secem sa profi stihl a kuci imam willager,samo je slabija nista drugo ali i kosta 50000 manje.
 
Hvala ljudi, nisam ni znao za taj oleo mac, razmotricu jos neki dan.

- - - - - - - - - -

Testera_za_drvo.jpg
evo ova ti najeftinija,a koristi i ne trosi gorivo.
Radio sam danas sa njom, vrlo prakticna sprava :)
 
Poslednja izmena:
I "nabija" i kondiiju :ppozdrav:
Salu na stranu, i ja sam hteo preporuciti nesto poput ms 180, nije velika razlika u ceni, ali vise ne smem, ispad'e da sam njihov promoter :cool:
 
Ja imam tu vilager vgs20s ,valjda je to oznaka ,evo druga godina, nema problema nikakvih ,zao mi je sto nisam uzeo ms180,ali za sad sam i sa ovom zadovoljan.
Dobio sam gratis mac 35 i uzeo sam stil lanac za taj mac ,sad jos lepse i lakse radi.

Koliko ce da traje to je pitanje
 
Male ali ljute

Ja imam Villager vgs20, radi, najgrdje stvari i eksere. Stalno nesto crkava karburator, uljna pumpa, creva itd. uzmi ms180 ili husq 236 kako ti preporucuju ljudi. Moj prika je uzeo ovu drugu, husq 236, milina da te bog vidi.
 
Nas trojica se tu potpuno slažemo. Jesu li ti popravili onaj kvarić? :osmeh: Onaj video gore je private.

Mislio sam da, kada je video na private, da moze da ga vidi samo neko kome ja posaljem link, pa sam okacio ovde misleci da je sve ok.
Popravio mi je majstor. Odmah je rekao da zna o cemu se radi, ja kasnije dosao po testeru i nisam ni palio vec je samo odlozio. Sta god da je bilo, glupost je u svakom slucaju.
Evo snimka, pa cu uskoro da ga brisem

 
Vidi tačne dimenzije klipa, trebalo da bude 54mm x 13mm ,od Husqvarne 288, evo ti je treća odozgore

http://www.motobikeshop.rs/Default.aspx

- - - - - - - - - -

Evo za one koji nisu videli kako radi testera sa dva operatera...u pitanju je Stihl KS 43 (8ks i 36 kg), inače taj model je i nastao 1943. godine i kompanija je imala proizvodnju od 100 testera za mesec dana...fotografija je snimljena takodje 1943. godine


free photo upload
 
Danas sam se navrteo brojeva i nema je ni u jednoj radnji, svi kazu kako je nema u centralnom magacinu i cekaju da dodje nova tura, neznaju tacno kad al kao trebalo bi do polovine decembra, naravn akcije su prosle i bice po staroj ceni od 26 000din.

- - - - - - - - - -

Tako da necu cekati stilka da stigne, nego dal da uzmem ovu oleomac GS 35 / 350 il husq 326, mozda i ova oleomac 937 / GS 370...
Mada kad vidim ovakav video vidi se ko je gazda il ovaj sa oleomac folira :))
https://www.youtube.com/watch?v=JUfcJoYWYmo
 
Nazad
Vrh