Evidencija biljne proizvodnje

abro

Član
Učlanjen(a)
17 Maj 2009
Poruka
1.446
Lokacija
Bački Petrovac
Dali neko ima neku tablicu u exelu za proracun i vodenje evidencije po parcelama, kulturama ili kako vec... Interesuje me za ratarstvo. Da cujem kako se snalazite, olovka i papir ili...

Post je spojen: [time]1255798848[/time]
_________________________________________________
Drustvo jel to znaci da ne koristite racunar u te svrhe, ili niko nista o tome nezna?
 
Dosta stvari pamtim a stariji sin ima svega i svacega od podataka .Da li ti imas kakvu evidenciju?Ako imas daj da vidimo.
 
Nazalost nisam uspeo nista naci na internetu a za drugarom cekam vec 2g da napravi probni programcic a sve mi se cini da od toga nece biti nista. Pokusao sam i preko poljoprivrednog fakulteta ali slaba mi veza i eto sad pokusavam preko foruma. :cao:
 
Abro a jel imaju nesto na Poljoprivrednom neki program?Mozda mogu ja nekako da pomognem,a mozes i u excelu da vodis taj redosled :D
 
aj ja cu videti na fakultetu sta mogu da uradim...nista ne obecavam, ali cu se raspitati medju profesorima
 
komplikovano je ubaciti sve parametre u jednu tabelu... ima nekih tabela iz predmeta "eksploatacija poljoprivredne tehnike" na fakultetu kod profesora J.Turana... al to su tabele za praćenje pojedinačnih parametara ...
Postoji odličan Sofver od Trimble-a (oni sto prodaju navigaciju za polj.) tamo je sve obuhvaćeno, samo ga se treba dočepati ::namigivanje::
 
Mislim da ja imam neki excel format koji obavlja kalkulaciju troskova i prihoda i izracunava profit. Moram prebrati po svojim dokumetima u kompu pa kad, i ako, nadjem okacicu ovde pa ako odgovara bice dobro.

:cao:
Post je spojen: [time]1267128521[/time]
_________________________________________________
http://www.box.net/shared/d2i1aklqov

Evo pogledajte ovo, iskopao sam neki excel format u kompu... :cao:
 
Nazad
Vrh