Elixir Zorka Sabac mineralna djubriva

de.jpg
 
Da li neko koristi Eliksir Zorka 8-16-24+ 4%S za voce i povrce? Kod mene je dzak od 25kg 1450 dinara( kilogram 58 dinara) da li je to mogo? I da li je ovo djubrivo kvalitetno( da nije slucajno kamen) :sta:
Gledao sam ona Yara djubriva ali cena im je preko 85 dinara(da li se to isplati)?
Vrlo je loseg kvaliteta i ne preporucujem ga nikome
 
Ja sam relativno zadovoljan sa njim na oko. Eurofertil koji kosta 2x od Zorke je slican vizuelno. Tako da Zorka je ok po meni.
 
Da li neko koristi Eliksir Zorka 8-16-24+ 4%S za voce i povrce? Kod mene je dzak od 25kg 1450 dinara( kilogram 58 dinara) da li je to mogo? I da li je ovo djubrivo kvalitetno( da nije slucajno kamen) :sta:
Gledao sam ona Yara djubriva ali cena im je preko 85 dinara(da li se to isplati)?
Eliksir ZorkA 8-16-24+ 4%S slobodno mozes koristiti za voce i povrce, kada ne mogu doci do Linzera ja koristim Zorkino djubrivo...
 
Istina< te boli jer kad nema lobiranja i propagande onda je sve miniranje
Tako me zabole i za propagandu i za lobiranje,što se mene tiče,tako lepo bi propali sa tim startnim,moje mišljenje je da se u tim količinama baca insekticid u redove,a ne veštak,ako meni tih par kila treba da da prinos,pa neka ga nemam onda
Nekako više verujem onim konkretnim đubrivima
 
Mindjusar jel ne razlikujes osnovno i startno djubrivo?

- - - - - - - - - -

Lucky nije moja,nemam trenutno vise slika ali bice.

Razlikujem,ja ujutro kad otvorim oči, kornflex i musle preskačem,pa oko 10 ili na njivi sendvič sa kulenom,majonezom,lukom,e to mi je prva prihrana,oko 2 ide druga prihrana,a uveče osnovno,pred san,za novi dan
 
Ako su strucnjaci preporucili te kolicine, ostaje na potrosacima dali ce ili ne koristiti.
 
Nazad
Vrh