Table za obelezavanje sporih vozila.

Raspitao sam se i cena je 800 din (od Aljamina) bez obzira naručio jedan ili 100kom. Jbg... Ja bolje-jeftinije ne mogu naći.
 
I ja sam za te aluminijumske, bolje dati 200 din vise, a da su kvalitetnije, i naravno da su u skladu s zakonom, jer dva puta postavljanje je skuplje od jednom.
 
Onda da pocnemo sa prijavama za aluminijumske u ovoj temi? Napise svako svoje ime i koliko zeli komada.. ili ako neko ima bolju ideju, neka kaze...
 
Na IMT 539 nema mesta ni za registarsku tablicu a gde još staviti i taj trougao, ako je neko još iz mog sela zainteresovan da nemora NA da šalje ne više adresa,i mi bi prošli jeftinije,
za PTT, ako nemora na prikolice onda bi nama trebale 5 komada,
 
pa ja gledam ovde po beceju ljudi imaju na prikolicama, na traktorima po koji ima a na beracima nema niko
kod mene u selu nema niko
 
Na jednom sastanku sa panduracijom,glavni štrumf nam je rekao da trougao mora imati ono što je zadnje u kompoziciji. Npr: traktor +dve prikolice=zadnja prikolica mora imati trougao. Prva prikolica i trak.,ne mora. Traktor+tanjirača=tanjirača mora imati trougao,traktor ne. Sam traktor=traktor mora imati trougao. Itd,itd...
E sad.... Da pravim neki univerzalni držač pa da se mačujem i prebacujem tamo vamo jedan trougao,neću jer će mi se desiti da zaboravim. A kad zaboravim baš onda ću naleteti na pandura i onda će me trougao koštati..... Malo više! Tako da sam skoro svu gvoždjuriju okitio sa trouglovima,tačnije ove što se pojavljuju na asfaltu. Prikolice,traktore,kombajn. Prskalicu,berač,spremač,plug i ostale možda i neću jer ne vide asfalta skoro uopšte ili vrlo malo. U ovoj akciji možda uzmem komad ili dva pod uslovom da me ne koštaju više od 800 po kom franco avlija i naravno da su od ALJAMIN! Jbg toliko mene koštaju kod mog dobavljača.
 
U Rumi u AMS nece da urade tehnicki traktora bez njega... E sad, ko tu koga zajebava, ne znam :)


Ams u Rumi je posebna prica, sve neki fanatici i umisljeni tipovi, isao sam tamo za tahograf.Da li ste sigurni da su ti trouglovi neophodni, da li to pise u zakonu?U martu mi je napisana prijava od strane policije u irigu,jer nisam imao sestomesecni teh. pregled na kamionu, da bi mi nedavno jedan saobracajni policajac rekao da slobodno mogu da bacim tu prijavu i da ona nikada nece doci.On kaze da se sestomesecni tehnicki odnosi na vozila koja se koriste za javni prevoz. Tako i za ovo, ako je nekoga zaustavio neki ludak, koji je se izivljavao nad nekim u nadi da ce mu ovaj dati 1000 din . korupcije, ne mora da znaci da to i stvarno treba.Treba tacno videti sta pise u zakonu, a i njega menjaju na svakih 6 meseci, pa nesto sto je do juce vazilo, danas ne vazi...Toliko o zemlji u kojoj zivimo....
 
Poslednja izmena:
Jbt. vi ste dobri... kod nas u selu su ove aluminijumske 1440 dinara!!!!::samo bes::::jako_besan:::zli::
 
evo kako ce izgledati table .... clan NA nije u mogucnosti da okaci slike posto u ovoj drzavi vise ni postenom svetu ne daju da krade internet :osmeh:
plasticne
28tgzyd.jpg

aluminijumske
2iazexh.jpg
 
Danas je stiglo samo nekoliko aluminijumskih tabli I sve plasticne, danas ce biti poslane clanovima CVEJA Po, Matic, Djoker, Erwin I Slavkos. Sutra bi mogle biti na kucnoj adresi. 20131004_155127.jpg Po danu bez blica. 20131004_155113.jpg Po danu sa blicem I u mraku sa blicem. 20131004_155041.jpg

- - - - - - - - - -

Ljudi nista od danasnjeg slanja, lepo ih odneo na postu kad ona teta kaze moraju biti u kutiji...koja kutija sunce im...
 
Ejjj bem ti, trebao si joj da kazes da si sa poljo info foruma sigurno bi dopustila da posaljes...:osmeh: salim se.si nabavio kutije? zasto ne saljes ax-om njima ne smeta sto nije u kutiji ili?
 
Nazad
Vrh