Table za obelezavanje sporih vozila.

Zimus nabavio za 800din aluminijumske sa Srps brojkama i slovima. Čini mi se takve kao kod člana Savle na rajki. Mogu i ja da se raspitam dal ima nekog popusta na količinu pa da javim.
 
Nalepnica.jpegAko sam dobro shvatio ide ovakva nalepnica.Lepi se na zadnji kraj prikoilice ne celom širinom već samo po pola metra sa svake strane.
 
JEr ti trouglovi moraju i na kombajnima i na nekim prikljucima koji se vuku na tockovima (tipa berac,prikolica,cisterna i tako to) ili samo vazi za traktore..??? Ja stvarno neznam gde cu sad i te trouglove,a i ove nove tablice su dosta vece nego predhodne... Preterase stvarno!!!! Necu da kupujem dok svi ne budu to kupili u selu,samo neko pusti pricu i mi to odmah uradimo... Kod mene pola sela nema rotacije i zasttne ramove i niko kaznjen ja sve imam i isto prolazim kao ovi nesavesni.... Stvarno nije posteno!!!
 
JEr ti trouglovi moraju i na kombajnima i na nekim prikljucima koji se vuku na tockovima (tipa berac,prikolica,cisterna i tako to) ili samo vazi za traktore..??? Ja stvarno neznam gde cu sad i te trouglove,a i ove nove tablice su dosta vece nego predhodne... Preterase stvarno!!!! Necu da kupujem dok svi ne budu to kupili u selu,samo neko pusti pricu i mi to odmah uradimo... Kod mene pola sela nema rotacije i zasttne ramove i niko kaznjen ja sve imam i isto prolazim kao ovi nesavesni.... Stvarno nije posteno!!!
ono sta ti imas a druge nemaju to je za tvoja bezbednost (nedaj boze da pritreba)
 
Pa jeste za svoju bezbednost ali zar nije dvoljno sve je ispravno (instalacija) rotacija sad ce da pomogne jos i taj trougao...
 
N.A. Meni bi trebalo mozda jedno 12 tih trouglova, jos nismo ni jedan postavili. Pa ako zazivi akcija tu sam.
 
Ima plastičnih po 900 dinara koliko oćeš, a aluminijumske su oko 1400... E sad ako bude akcija i mene računajte za 5-6 komada, a po 5 evra mislim da bih mogao i 50 komada da utopim odjednom, raspitaću se...
 
Evo North Army ispravka, za mene 3 komada umesto 2 prvobitno, ako se bude narucivalo :cool:
Jedino sto je prilicno nezgodno je to sto bi ipak trebao da das konkretne detalje, u dinar sve, jer bi se ljudi tako lakse odlucili mozda :)
 
Nisam još kontaktirao "dobavljača" ali za 800 "plehane" tj alu. mogu da se nabave sigurno. Kupovao sam nekih 15-ak komada zimus i proletos. A nadam se da bi na količinu moglo biti i jeftinije.... Aj valjda ću se sutra setiti da zovnem lika.....
 
Ako bi bile za te novce, naravno da je bolje :) Isproveravajte pa nam javite da znamo sta nam je ciniti :ppozdrav:
 
ti trouglovi uooooopste nisu obavezni(za sada),plasticni nisu od tvrde plastike vec su elasticni dosta,jedina im mana sto na vrucini od 40 stepeni se izvitopere i odlepljuje se(skuplja) reflektujuci deo nalepnice
 
Nazad
Vrh