Table za obelezavanje sporih vozila.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Kako nas zakon nalaze od ove jeseni moramo da nabavimo i table za obelezavanje sporih vozila,po prodavnicama im se cena krece 800-1000din,jeste ih nabavili za svoja vozila i koliko ste ih placali ?
Nesto sam pricao sa jednim proizvodjacem koji bi na kolicinu od 50komada dao popust da idu za 5e po komadu,pa me interesuje da li ima zainteresovanih da se skupimo i zajedno kupimo ? S tim sto bi kupci snosili i troskove dostave oko 150-200din.

http://poljoinfo.com/showthread.php?9623-Uplate-za-table-za-obelezavanje-sporih-vozila
 
Poslednja izmena:
Kako izgledaju te table i za koja vozila idu. Da nisu to nešto na fazon onih nalepnica koje su lepljenje po manjim kaminčićima a koja pokazuju brzinu kretanja ?
 
Ovako izgleda
200200.jpg


@ NA
To mu dodje isto oko 800 din sa dostavom tako da ne verujem da ce biti zainteresovanih.
Cuo sam neka naklapanja da te table moraju imati broj na sebi ili kod ne znam tacno, i kao to su prave vazece, a one bez broja su falsifikati i te milicija ne priznaje.
 
Poslednja izmena:
Kod nas vec par godina se traktor ne moze bez tog trokuta registrovat, a kad je taj zakon proveden na tehničkom kod nas je mogo proc samo jedan model trokuta i to limeni, sa reflektirajucom naljepnicom, imo je na sebi neki broj i taj broj je bio bitan al je i cijena bila oko 150 kuna oko 20€ malo više a sad više ne traze te vec mogu i takvi plasticni oni su jeftiniji ja imam taj limeni tj. 3 komada sam kupio, kozu mi oderali za 3 komadića lima !
 
Ovako izgleda
200200.jpg


@ NA
To mu dodje isto oko 800 din sa dostavom tako da ne verujem da ce biti zainteresovanih.
Cuo sam neka naklapanja da te table moraju imati broj na sebi ili kod ne znam tacno, i kao to su prave vazece, a one bez broja su falsisikati i te milicija ne priznaje.
pa ako imas 3 vozila dostava ti je i dalje 200 din + 1500 1700 a za 3 *8 2400
to su dzondiri imali u firmi jos 1977 tj tako su stigli iz belog manastira
 
O vecem broju sam i mislio,jer bar meni treba 7 komada kako stoje stvari. Ove koje sam gledao imaju na sebi neku oznaku SRP... nesto u fazonu kao i prva pomoc sto ima,mora da bude i odgovarajuce dimenzije. Bilo je i onih bez te "oznake" ali njih nisam gledao.
 
Ја на прошлом румском вашару купио једну, 800дин.
slika036.jpg

slika037.jpg


Требало би ми још 4 комада, ако је по 500дин пријављујем се.
@NA Појасни како би се то организовало у случају договора.
Претпостављам да би неко требао купити тих 50 комада а онда прослеђивати даље другима.
 
Radilo bi se kao i do sad sa prslucima,kacketima...
Prvo treba da se skupi nas koji porucujemo 50 sigurnih komada,onda se uplati avansno oni odstampaju i onda ja saljem naruciocima. Jos smo resavali nekad da se posalje jednom coveku iz sela za jos nekog clana npr. tebi i npr Saletu posaljem zajedno.
 
@na управо то, теби лакше а нама мање пара. може и на целу општину али и овако је добро ако буде заинтересованих.
 
jesu li od plastike ili lima?
mene računaj za 4 kom ako dođe do dogovora
 
Plastika je ispod, limene su jos skuplje za nekih 160din, ali pravi lim debeo pocinkovan. Bilo je nekih bofl limenih za 5e ali nisu ni kur**.
 
Ja sam "za" ako dodje do toga... Mada bi mi vise limene table pasovale... Dva komada su u pitanju :ppozdrav:
 
И ја мислим да је пластика много лошије решење, од самих вибрација може брзо да пукне а неки ударац и да не помињем.
Овај што сам купио је алуминијумска плоча са налепницом преко.
 
Da mi je znati gde sve to da okacim....tablica, taj trougao, nalepnica, katadiopteri...prikolice mi u mraku svetle kao novogodisnje jelke!
 
Na prikolice ne mora da se montira znak za spora vozila.Barem je kod nas tako.Ide samo reflektujuća samolepiva traka.
 
Nazad
Vrh