Kontejneri za rasad

nebojsa

Moderator
Učlanjen(a)
11 Dec 2008
Poruka
2.693
Lokacija
Kula
Interesuje me gde nabavljate kontejnere za rasad i po kojoj ceni. Meni netreba ništa specijelno, oni crni plastični kao za bonbonjeru :haha: . Jedan deo će biti za jednokratnu upotrebu (za prodaju) pa bi trebali biti što jeftiniji. Drugi deo ostaje meni pa bi to moglo biti i kvalitetnije da posluži koju sezonu.
 
Znam za apoteke ali meni treba malo veća količina pa bi nekako da ih preskočim i da uzmem direktno od proizvođača uz neki rabat. Hvala u svakom slučaju.
 
pa ja uzimam kod njih sve od zemlje kontejnera i semena , ukucaj na goglu agro arm , i naćićeš ih , ulica je mačvanska neznam broj naćićeš tamo na sajtu sve i broj tel pa nazovi i pitaj šta te interesuje :ppozdrav:
 
Danas sam gledao u Čardaku u NS Teku kontejneri 28 rupa 66 din.

@ jhona DERU
Kakvi su ti Teku kontejneri?
 
Kakvi su ti Teku kontejneri?
neznam na šta konkretno misliš ?
po kvalitetu su 100X bolji od domaćih ako ih čuvaš malo , ja imam već 4 godine
a imaju i sa strane malo udubljenja na rupama , koliko sam ja čitao da se koren pravilno formira da neide u krug
 
Teku i Modiform su ti vodecu u proizvodnji kontejnera tako da nemas brige sto se tice kvaliteta.. Modiform mozes uzeti u SkalaGreenu..

A vek trajanja zavisi i od upotrebe.. Koliko ces ih prenositi, gde ces ih drzati i cuvati kad nema rasade u njima (sunce ce ih kao i svu plastiku polako unistavati)..
 
Modiform je u Skali 50% skuplji od Teku kontejnera koje mogu da nabavim. E sad da li su baš toliko bolji neznam. Jedan deo će biti za prodaju pa mi nije ni bitno kakvi su jer ih više neću ni videti.
 
Mislim da ima vec i neke domace radinosti sto se tice tih kontejnera.. znam da mi je tako doslo pod ruke i domaca ambalaza za jagode, ali je bio jako los kvalitet.. E sad, nemam nekih preciznijih podataka da ti dam povodom tih domacih.. Al znam da ko god radi ozbiljnije, da korisit Teku i Modiform.. A trebao bi da vidis i kod Skale da li se mozda daje neki popoust na kolicinu jer verovatno su im cene namenjene za diskont gde kupuju hobi proizvodjaci komadno..
 
teku od 104 rupe je kostao pre 14 dana 72 din./kom, mislim da je ista cena i za 66 do 160 rupa.
javi sta ti treba, provericu sutra
Imas na blanko 5%, ostalo zavisi od kolicine
 
Ok, hvala, ovo je sad čisto informativno, čujemo se na proleće kad bude trebalo.
Kontejneri sa menje rupa su po pravilu jeftiniji. Od 28 i 42 rupe je provereno ista cena. Ako je od 104 rupe 72 din. onda bi ovi morali biti jeftiniji. Meni treba od 28 i 42 rupe, odokativno oko 1000 komada.
 
mozda malo, nemam pojma, moj ti je savet da ih kupis van sezone, uglavnom su jeftiniji nego kada ih svi traze
 
Verujem a je tako, ali trebaće mi tek na leto pa mi se ne zarobljavaju pare. Da imam viška para onda ok ali do leta imam prečih stvari da uradim sa tim parama.
 
nije frka, jel to za papriku na otvorenom ili nesto drugo, video sam papriku iz stiroporske 84, ekstra izgleda rasad
 
Pogledaj avatar :osmeh: . Planiram da proizvedem rasad jagode za svoje potrebe a ako šta ostane i za prodaju.
 
Ako ces jagodu da radis, mislim da ti je mozda bolje da ides direkt u saksije velicine 8-10
 
Nazad
Vrh