Fertilova vestacka djubriva ne kupovati!!!BOJKOT Viktoriji i ostalim monopolistima!!!

savato

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2009
Poruka
4.032
Lokacija
Juzni Banat-Crepaj
Zbog prvenstveno loseg kvaliteta,jake cene,brda prasine i ne korektnosti Viktorija grupe prema svojim korisnicima,cija je clanica i Fertil iz Backe Palanke,predlazem Bojkot kupovine istih!!! Uz prilog <a href="http://www.youtube.com/watch?v=RBz35K4-Ayw" target="_blank">
 
Poslednja izmena od urednika:
I ovako je bilo smeće ,a posle ove ujdurme sa suncokretom lud je ko kupi išta od njih.Neka ga izvezu pa zarade:haha:
 
Pa red bi bio da malo osete padom prodaje djubriva kako je to kad se priliv u budzet drasticno smanji,pa radnicima nema za platu,sirovine na lageru a ne mozes da je unovcis!Neka smanje cenu 50% kao sto je pala cena suncokretu,a imaju oni veliki udeo i za ostale kulture,pogotovo kukuruz i aferu aflatoksini,pa da razmislimo,mada i tad tesko,losi su do zla Boga!
 
Osjetili su oni bojkot već 3 godine , ali se snadju dogovore sa našom vladom izvoz za komplet Republiku Srpsku subvencionisano djubrivo na odloženo plaćanje , neznam kolko hiljada tona godišnje , netreba im veći mušterija . Ovde su zbog tog dila to najzastupljenija djubriva.Ja zbog toga volim malo skuplje da platim agresorsku yaru i znam da sam nešto primjenio a ne bacio .
 
Ja ih nisam koristi odavno, tj. samo jednom i shvatio da je bas bacanje para!!!
bolje bi bilo da se otvorila tema BOJKOT SVIH DJUBRIVA BEZ OBZIRA NA PROIZVODJACA, jel i ta uvozna Ruska idu na ruku tajkunima koji nam kroje cene nasih proizvoda, tako da je tema promasena u startu!!!
 
taj fertil nikad nisam ni kupovao jer sam i video kod drugih njegov ucinak a kamenje nebacam. ako i koliko vec hocu da bacim uzecu ipak kvalitetno djubrivo i minimalnu kolicinu .da se razumemo mafija drzi sve i sta god kupili ili prodali ide preko njih. moja roba odsad ostaje u mom ambaru i cardaku i nasim ljudima je prodajem .bolje nek oni traze robu nego im donosimo na prag. nek prvo osete kako je kad nema na cemu da zarade i da moraju da daju pristojne cene ili nek uvoze kad kazu da im je jeftinije. tako i za djubrivo nek izvezu kad im je bolje. da imam stoke nebih ni kupovao djubrivo bogotovu vecinu koja i nemaju ni priblizno aktivne materije. ali mi smo cudan narod i vec znam da od toga nema nista.
 
Steta sto niste bili u toj njihovoj mesaoni da vidite tu deponiju djubretaru,steta pa su zabranili da se bilo gde kace slike iz pogona,pa pretpostavite sta je unutra.
 
Tacno tako i zalosno,da ne pricamo o tacnosti formulacije koja se pakuje.I na ovim slikama se vidi da je ovde sve zajedno i da tu nema reda.A jedno vreme se svi napalili na Fertil,kao to je marka,prava proizvodnja kad ono prc....

Jos uvek imam kao neko poverenje u Pancevo,kao ipak je to gigant sa kakvom takvom tehnologijom i prizvodnjom a ne samo pakovanjem.
 
Nazad
Vrh