Fertilova vestacka djubriva ne kupovati!!!BOJKOT Viktoriji i ostalim monopolistima!!!

Gosp. slobapatrola.Na mestu gde se prodaje 100 kg za 2800 din....potrazi slobodno tamo...
 
Po apotekama masovna pojava Fertilovih raznoraznih formulacija djubriva...Obratite paznju i skrenite paznju ljudima koji kupuju,sta kupuju i koliko placaju!Najgora opcija su Azohem i Fertil!
 
ljudi imam u ponudi da kupim fertil djubrivo po ceni 13 evra dzak 25kg, kazu da je to najbolje sada, nesto sam sumnjicav pa me zanima sta mislite...?
 
Sam djavo nas natera da uzmemo nesto ovog,bas nazovimo djubreta... na slici jos i izgleda dobro kako je u stvarnosti...a tek na njivi-kao krec da bacas niz celu duz.bruka i sramota-imam jos jednu sliku gde je ceo dzak zgrudvan u jednu santu...zaobilaziti.

20zpmaa.jpg
 
Ubaci i tu sliku.

Danas kolega kupio 2 tone fertila za voce 8:16:24(stara ambalaza kao i ova tvoja)po ceni od 43 dindzi.
 
Kakav smo bre to narod,ali uvek i samo iskljucivo kupiti jeftinije i da pise djubrivo...Ja sam pre 2 godine uvideo i zbog sebe uradio analizu jednog domaceg djubriva,rezultate mnogi clanovi foruma znaju i necu ih ponavljati ali od tad pa do kraja mog zivota,odnosno dokle budem radio necu kupovati jeftino,domace,pa da je upola jeftinije i vise!Ako nesto i kupim uradicu analizu djubriva koja kosta kao 100 kg djubriva ali opet znas sta bacas,a ne ovako!Masovna pojava kod ugovaraca suncokreta koji rade za Viktoriju a ima ih dosta,guraju Fertilova djubriva po nizim cenama,ali i to je paprena cena za njih s obzirom sta sve trpaju u ista i kakav im je krajnji proizvod!
 
ja danas kad sam dosao u selo i da vidim taj map sto mi je stigao kad ono FERTILOV......POPIZDEO SAM ,....ali vidim pise da je zemlja porekla belorusija....NE VERUJEM IM
 
Nemojte biti naivni,kakva strana djubriva,sve je to kod nas proizvedeno ili doradjeno(u negativnom smislu),a o analizi istih sam se uverio.Kupujem ono sto moje oci vide i za sta imam para.
 
Ja nemam resenje za djubrivo sa povisenim kalijum. Belaruska djubriva prepakuje Fertil i Zitomedija Kula. Kcl ne mogu da nabavim. Prosto sam primoran se odluciti izmedju manjeg zla.
 
Prijatelju što neuzmeš global đubrivo ima 16 % P i 32% kalijuma + mikroelementi stavio sam link u temi " cena veštačkog đubriva na 125 str. ja sam uzeo jednu paletu po 50 E +pdv plaćanje do kraja novembra 2014 oko 62 din nisam još otvaro džakove ali sam čuo da nepraši uopšte videćemo ako te baš interesuje otvoriću džak i slikati pa da vidiš , piše da proizvodi zorka Šabac možda oni samo pakuju :sta:
 
Inače da se nadogradim na ovu priču, uzeo sam Ruske 3x16 i najviše me je začudilo to što kad se na rasipaču otvori dozator, ono samo curi napolje i to kao tečnost, a nema prašine...
 
ja zaista ne znam zasto ste se svi napalili na taj 16 32 globalov i to po 60 din,,,to je ekstra skupo pa isplativiji je 3 x16 po 44...kalijum je naj jeftiniji a prodaju vam ga po 60 razmislite ali to je preskupo pogotovo kad uporedimo sa map om koji je oko 50 din a fosfor znatno skuplji
 
ja zaista ne znam zasto ste se svi napalili na taj 16 32 globalov i to po 60 din,,,to je ekstra skupo pa isplativiji je 3 x16 po 44...kalijum je naj jeftiniji a prodaju vam ga po 60 razmislite ali to je preskupo pogotovo kad uporedimo sa map om koji je oko 50 din a fosfor znatno skuplji
Nije skup u poređenju sa Eurofertilom koji je 80din a formulacija je 5: 10: 22 ili yara milom 7:10.32 koji je preko 80din , Map sam bacao prošle godine po 125kg/Kj tako da fosfor baš nije toliko neophodan treba valjda i kalijuma nešto baciti pošto po analizama ga ima manje od fosfora a čistog kalijuma nigde nema da se kupi.
 
Uzecu Fertil 5-16-24 za 43din. Pomozi Boze sta ce biti od toga. :sta: Za Mop ne mogu da se cimam do Rume (hvala savato za info) a i ne mogu to da utovarim u auto. Da trazim kamion da mi preveze itd nemam zivaca a ni vremena. Bacicu taj fertilov kamen pa kako ispadne. Ta njiva je inace u ok kondiciji i daje ok prinose. Ove godine sam uzeo Rusku 3x16 i tamo gde treba iu gde ne treba da bacam samo iz razloga sto nasim prevarantima nista ne verujem.
 
Nazad
Vrh