Fotografije vaših kunićnjaka

Hvala Franci. :)

Ok se pokazao, imam dosta mladih od njega i planiram još dosta sa njim da radim, pošto daje odlične glave i krune.

Tvoja ženka?
 
Super,da si dobio kvalitetnu životinju,moja ženka imala je leglo 12 mladunca,no ostala su samo dva smeđi mužjak i smeđe bijela ženka
poslije prvog legla ženka je uginula,a ovo dvoje ima dosta krake uši,tako da baš nisam uspio izvuči ništa konkretno od nje,lp
 
Poslednja izmena od urednika:
Šteta za ženku. :(

Kratke uši jako brzo popravlja mužjak sa dobrim ušima. ;) Ja sam imao ženku sa kratkim ušima (38 cm), pario je sa mužjakom kojem su uši 43 cm, dobio mlade sa ušima oko 42 cm. Jednu ženku od tih mladih sam upario sa tim mužjakom iz Velsa (on ima 42,5 uši) i dobio mlade sa 43 - 44 ušima, zavisi kako koji.
 
Pohvale kolego Drobcu za kaveze, svaka cast!!!Samo jedno pitanje, posto sam i ja u izgradnji kaveza, kako je sa mokracom?Jel imaju neke tepsije ili redovno ciscenje?Hvala puno
 
Hvala. Što se ovnolikih tiče, moj savet je - samo prostirka od slame i redovno čišćenje.

P.S. Baš sam juče poslao jedan par ovnolikih za Ledince. :)
 
Prijatelji, imam boks od psa, srednje velicine u dvoristu i sada planiram da tu smestim zenku sa kavezom, ali i da nabavim muzijaka za koga mi treba kavez. Sada sta da radim, posto ja sama ne znam da pravim kaveze i sklapam?

12463489_1006866392740616_1901299272_n.jpg
 
Evo malo slika od mojih kunica i kaveza za sad imam 4 ali ove godine prosirujem na 20 komada nisam hteo preko zime da ih pustam zbog hladnoze za male bojao sam se da se nesmrznu pa sad u martu ako da bog krece se sa prosirivanjem



 
Danas sam radio na kavezu zica je propala pa sam je vadio napolje pa sam je zamenuo sa daskama za sad pa cemo videti kako ce se situacije odvijati



 
Nazad
Vrh