Mešaone stočne hrane

Jeste Matiću, 100 kom sam hranio lopatom, poderao beton ispod šupe
Zato sad leti kad kaliram imam 110kg žive vage a 182cm a kad smršam kost i koža 100kg
A snage na vilama i lopati ko robokap
Svake jeseni rekreativno ubacim 5-7000 bala čisto da ne zardjam
Inače odavno nisam pio pivo u teretani, tamo su padale opklade sa BILDERIMA
PO gajbu da ću isterati 160kg na bendž
Ili da 120kg odlepim jednom rukom sa zemlje





Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ona plasticna crna za sneg a moze i crvena (da ne klepece). Ej, kad se uhodas ima da pitas jel ima jos.
Koliko li sam se samo nalopatao stocne hrane za 12-13 godina svinjarenja.
Kupio prosle godine mesaonu najzad da se odmorim, ishranio jednu turu i batalio svinje. Takav ti je to svinjarski posao
 
U moje vreme nije bilo plastičnih, vrh vrhova bila aluminijumska kad sam je kupio svanulo mi, bile one velike taške za ugalj četvrtaste uf zna moja mladost
A u tovu oko 100kom + 18 krmača, ajme majko zato sada
Imam i mišiće i grbu

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ja konacno pazario pre neki dan sebi mesaonu.200 kg sa mlinom.Proizvodjac Dubroja Temerin.jebava me trofazna struja nesto pa sam razvlacio kablove od komsije ali vredelo je.Na spram starog lifam monofaznog krupaca i lopate original muta ovo je pesma.
 
Ja konacno pazario pre neki dan sebi mesaonu.200 kg sa mlinom.Proizvodjac Dubroja Temerin.jebava me trofazna struja nesto pa sam razvlacio kablove od komsije ali vredelo je.Na spram starog lifam monofaznog krupaca i lopate original muta ovo je pesma.
Moze neka slika,jer koliko vidim nema Dubroja sajt.
 
2mdpatg.jpg
[/IMG]
Ispala je popreko slika ali vidi se sve otprilike.
Ja sam kupio polovnu preko oglasa a inace je cena ove od 200 kg sa mlinom kod Dubroje 780e a bez mlina 380 mislim.takodje ima u ponudi mesaonu od 400 kg sa mlinom za 900 e.inace sve preporuke za kvalitet izrade.ja jos nisam vest ali recimo 20ak minuta mi treba da napravim jedno punjenje
 
Ko nebo i zemlja

- - - - - - - - - -

Poljooprema ce izlagati mesaone i puzne transportere i na predstojecem Novosadskom poljo sajmu. Mozete pogledati i pitati sve sta vas u detalje interesuje

- - - - - - - - - -

Mesaona od 1200kg sa mlinom za 20 minuta obavi to punjenje
 
Ko nebo i zemlja

- - - - - - - - - -

Poljooprema ce izlagati mesaone i puzne transportere i na predstojecem Novosadskom poljo sajmu. Mozete pogledati i pitati sve sta vas u detalje interesuje

- - - - - - - - - -

Mesaona od 1200kg sa mlinom za 20 minuta obavi to punjenje

Napisi cenu te mesaone

- - - - - - - - - -

Neka si im rekao.....:bravo:

Zasto se ne ukljucis u temi cena tovljenika ,tvoje prisustvo u pomenutoj temi bi znacilo.
 
Da li neko od clanova,moze vertikalnu mesaonu da slika iznutra?
Dvoumim se da li da je pravim ili da je kupim!?
 
Nazad
Vrh