Mešaone stočne hrane

Odg: mešaone stočne hrane

ja imam od 600kg horizontalnu a kupljena je od jovišića iz skrađana kod šapca
 
Odg: mešaone stočne hrane

Ja imam kosu 300kg kupljenu u dublju kod bogatica firma se zove "silomiks"
 
Odg: mešaone stočne hrane

MONTOYA je napisao(la):
Ja imam vertikalnu 350kg sa mlinom,pravili je kod kuće,odneseš lim sve ti saviju i kod kuće sastaviš,ofarbaš...
::svaka cast::
Moze neka skica?
 
Odg: mešaone stočne hrane

Neznam kako da stavim skicu,nemam skener,smisliću nešto.Ko bude kupovao mešaonu iz Bogatića neka mi se javi da ga uputim na pravu adresu,ima dosta firmi,cena je slična,znam ko radi dobro a ko fušeri
 
Odg: mešaone stočne hrane

MONTOYA je napisao(la):
Ja imam vertikalnu 350kg sa mlinom,pravili je kod kuće,odneseš lim sve ti saviju i kod kuće sastaviš,ofarbaš...

koliko si platio ?
Uzmes digitalni fotoaparat(akonemas pozajmi) uslikas pa postavis sliku !
 
Odg: mešaone stočne hrane

Skice bi vise vredele :cool: na fotki vidis samo izgled
 
Odg: mešaone stočne hrane

Koristim 500kg mešaonu sa mlinom i dodatkom za ubrizgavanje ulja.
Proizvođač Seting Novi Sad.

Definitivni najbolje mešaone su horizontalne.
Kose mešaone samo za tov junadi i svinja.
Za kvalitetnu pripremu hrane za živinu samo vertikalne i horizontalne mešaone dolaze u obzir.
 
Odg: mešaone stočne hrane

whitekiler je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
Ja imam vertikalnu 350kg sa mlinom,pravili je kod kuće,odneseš lim sve ti saviju i kod kuće sastaviš,ofarbaš...

koliko si platio ?
Uzmes digitalni fotoaparat(akonemas pozajmi) uslikas pa postavis sliku !
Nesećam se koliko sam platio savijanje za mešaonu,ali za puž 8m savijanje cevi,rukavci,remenice...oko150e + lim + spirala + kolica + motor,izađe do 600e.Što se tiče slike,spolja svi znaju kako izgleda a iznutra ne mogu slikati mada je to jako prosto - spirala vuče iz donjeg dela mešaone kroz cev u gornji deo,bitna stvar je nacetrirati cev da spirala ne češe.Najbolja mešaona je tzv. protiv strujna
 
Odg: mešaone stočne hrane

za te pare 600 mozes u SETINGU kupiti sa mlinom
 
Odg: mešaone stočne hrane

Moj je od 200kg,al bitno da ne moram rucno mesati,razmisljao da pravim ,dok sabrao,materijal+el.motor izaslo 600e,a ovo 700e
pict0554.jpg
 
Odg: mešaone stočne hrane

Ja već 15-ak godina koristim vertikalnu mešaonu od 300kg.(POMAK-Žiča).Svršeno radi.Mislim da su horizontalne previše skupe.
 
Nazad
Vrh