Mešaone stočne hrane

nude mi mesaonu ,kosu 250 kg , proizvedenu u Bogaticu za 250 evra bez prekrupaca.Sta mislite?
 
Pozdrav svim forumasima, kupio sam polovnu vertikalnu mesaonu 500 kg, pomak pa me zanima vreme mesanja posle zavrsenog mlevenja za svinje i zivinu.
 
Kolega griješiš ja imam kao ona prva samo malo novija i drugačiji je raspored mlina i moja ima ispod bureta koš za komponente koje se ne melju i ima promjer puža 35 cm miješa i sirovi šrot da se nikad nije zagušila,a što se tiče ciklona on nije nikakva mana radi savršeno ne znam zašto ti se to ne sviđa
 
Evo još jedne, malo jeftinije. Čini mi se samo da je ova baš mnogo radila, vidi se po stanju noževa.

http://www.pik.ba/artikal/10739459/mjesaona-stocne-hrane-500kg-600kg/#pitanja

Što se tiče mješanja vlažne prekrupe, to nikad ne radim jer takvu miješam sa silažom od stabla kukuruza, to radim lopatom i nije neki problem jer nije velika količina u pitanju. Malo me zabrinu ta prašina o kojoj pričate.
 
Klege i ja trazim da kupim vertikalnu ili kosu mesaonu od oko 300kg,moze i polovna pa ako neko naleti bio bih mu zahvalan da mi posalje poruku...
 
Pre svega pozdrav svima, posle male pauze opet sam ovde. :)


Danas sma dovezao kući slovenački liveni mlin čekićar, KRASMETAL. Zanima me šta je poskidano sa njega na trećoj slici se vidi.











 
Nazad
Vrh