Ford traktori

Kada se nasao na pogresnom mestu u pogresno vreme!
 
zdravo drustvo mogul da postavim jedno pitanje . Interesu je me zna li ko koji je motor u fordu 3000 jel fordov ili perkinsov posto mi je u suraka zaribao pa me interesuje gdje se mogu pronaci dijelovi. Unaprijed hvala......
 
Pozzz,trebam skicu ili nacrt diferencijala forda 3000,u kolege otišao ležaj na jednoj osovini a i osovina je stradala pa ne zna dimenzije istog.

- - - - - - - - - -

Ispravka,nacrt mjenjača
 

Поштовани форумаши, да ли знате можда где може да се купи или направи овај део за кардан. Трактор је Форд 6700.
 
Poštovani forumaši, vidim da ova tema nije aktuelna baš dosta dugo, pa rekoh da putam da li neko ima iskustava. Od skora sam u posedu jednog Forda 7700, problem je sa kardanom koji se non-stop okreće na nekom malom br. obrtaja. Kad se aktivira vrti normalno. Da li neko ima iskustava šta bi moglo biti? Inače osovina je za 540 obrtaja na njemu.
 
Poštovani forumaši, vidim da ova tema nije aktuelna baš dosta dugo, pa rekoh da putam da li neko ima iskustava. Od skora sam u posedu jednog Forda 7700, problem je sa kardanom koji se non-stop okreće na nekom malom br. obrtaja. Kad se aktivira vrti normalno. Da li neko ima iskustava šta bi moglo biti? Inače osovina je za 540 obrtaja na njemu.
Ima li on 2 brzine kardana
 
Boki_Geo
Ја сам имао исти проблем са мојим Фордом 6700.
Проблем сам решио заменом овог дела што је повише на слици.
 
Pozdrav, molio bih za pomoc, prijatelj prodaje forda 7840, 1995 godiste, kratko je bio kod njega 3 godine, nije se nesto kvario, kupio bih ga pa me zanima kakva je situacija kod nas za delove za te fordove traktore?

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh