Ford traktori

Učlanjen(a)
20 Sep 2009
Poruka
457
Lokacija
Derventa
ford
Post je spojen: [time]недеља, 04. октобар 2009. 04:34:17 CDT[/time]
_________________________________________________
vidim da fale ford-ovi traktori pa eto neka i njih.
ako ima ko neku sliku nek stavi,je nemam ni jedne.
 
Odg: ford traktori

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u-pgEJ3Pacw[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dUcBrosecKQ[/youtube]
 
Odg: ford traktori

Zanima me da li neko zna nesto vise o fordu. npr. gde se proizvodi, kakvi su im motori i ....
 
Odg: ford traktori

Najviše sam ih viđao u Grčkoj, svi su bili bez kabine, samo sa rol barom. Kod nas sam video samo jednog i to u oglasima. Jel ih ima u Švajcarskoj?
 
Odg: ford traktori

Vidjam fordove isto tako puno kao i ostale traktore! Sada je Nev Holand kupio Forda. Mislim da se ne proizvode vise pod nazivim ford. Ja sam slucajno naleteo na jednog dobrog forda 7810. bio je 88mo , ali sam se plasio da ga kupim samo iz razloga sto ih u Srbiji nema.
 
Odg: ford traktori

Evo jednog u CH 1987g, 160konja 4900h uradjena generalka motora cena 29000chf
2zogmfm.jpg
2mrctqo.jpg
21ci05c.jpg
28kscjo.jpg
2irb68x.jpg
dcdj7d.jpg
A i na mom NEW HOLLANDU pise FORD
2ijt83o.jpg
 
Odg: ford traktori

cicimoric je napisao(la):
@stanisa.......kako si zadovoljan sa tvojim NH? koliko ima odradjenih sati? koliko dugo je kod tebe koliko si radio sa njim?
Ima oko 2500h,za sada sluzi odlicno.Imam ga 1 godinu.Do sada je odradio kod mene preko 250ha,oranje,tanjiranje,drljacenje i freziranje.
 
Odg: ford traktori

ma cini ti se , zato sto se nisi naviko na njega. I to je traktor kao i svaki drugi. :ppozdrav:
 
Odg: ford traktori

HITNO potrebna pomoć , na fordu 6610 podigle se poteznice od hidraulika i neće da se spuste , zamolio bih forumaše koji nešto znaju da jave , i da li mora da se skida poklopac hidraulika ili ima neka caka za taj problem. Unapred zahvalan. :ppozdrav:
 
Odg: ford traktori

Koliko ti je to hitno? Jer ja sam bas sada prepun obaveza i mozda nemam kada da ti sutra pozovem nekog garazistu, a i ne poznajem se tako dobro sa gazdom neke fordove garaze. Ja cu pokusati da pozovem,ali nisam siguran da cu dobiti odgovor. :cao:
 
Odg: ford traktori

Hvala dragan82 nemoraš se maltretirati, sutra ću da pokušam da ga napravim , nego traktor je ostao u njivi pa nemožemo da ga doteramo kući jer kada upalimo motor dobije malo opterećenje , čuje se sigurnosni ventil od hidraulike pa ako i on slučajno zataji ode poklopac do đavola .
 
Odg: ford traktori

Mene brine samo da nije nesto u vezi elektronike. A sve sto je mehanika to je lako resivo. Aj kada budes mogao napisi mi nesto vise o tom traktoru. Primer: koliko dugo je kod tebe i kako se ford pokazao , kako nabavljas delove? :cao:
 
Odg: ford traktori

To nije moj traktor to je od jednog " jugo svajcarca" , kupio ga je prošle godine , duplak, dobar traktor ali je problem u delovima ovde kod mene nigde nema delova pa vlasnik donosi iz Švajcarske, skinemo pokvareni deo pa slikamo, a vlasnik ima drugara koji radi u nekoj fordovoj garaži pa po tome šalje delove, komplikovano ali kada se tako mora nije teško. Jbg nemam nikakvu sliko od njega da vidiš kakav je , ali biće obećavam. pozzzzzzzzz. :ppozdrav:
 
Odg: ford traktori

Dragan82 to je taj model traktora, a inače rešen problem sa hidraulikom, zaglavio regulacioni ventil, skinuli poklopac, izvadili ventil, ošmirglali vodenom šmirglom i sada radi.
 
Nazad
Vrh