Kunići - literatura

Evo jednog mog tutoriala za izradu hranilice za kunice u varijanti sam svoj majstor. Niste u obavezi da je potrazite u knjizari slobodno je stampajte umnozavajte necu nikog tuziti za autorska prava :haha: Tutorial mozete skinuti sa sledeceg linka:

http://ifile.it/1v4isge

Kad otvorite link treba da kliknete na dugme Request download ticket tada se ucita ponovo stranica zatim kliknes na dugme Download i onda skida izabranu knjigu.

pozz od vaseg kopajka aka Pajko
 
Kopajko, pa ti si ga razorio sa ovim radom, mogu ti rechi da si me prijatno iznenadio, i sto je najbolje uzechu od tebe neke cake da napravim sebi slicne hranilice. Josh jednom, svaka ti cast, imas pivo od mene .... ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: :ppozdrav:
 
Nema na cemu nemojte mi se zahvaljivati nego lim u ruke i da isavijate ovakve hranilice kako bi stedeli hranu. Jedan dzak da vam samo kunic izbaci granula na pod godisnje ovakva hranilica se sama otplati vec posle par meseci. Matrijal za nju kosta oko 150din tj oko 1.5e nije neka cifra s' obzirom koliko stedite sa njom.

Napomena samo jedna ako neko drzi krupnije rase onda bi mogao da debljinu hranilice samo poveca sa 90mm na recimo 110 ili 120mm jer nije ista glava od kunica od 5kg i 10kg
 
Ljudi, pomoc. Pokusao sam da nadem knjigu Antun Grujic - Kunicarstvo ali link neradi. :sta: Pa ako neko moze da me uputi na neki drugi link ili da je neko ponovo postavi, bio bih zahvalan.
U svakom slucaju pozdrav. :cao:
 
@Igorp 93
Svaka ti čast na linku, konačno sam skinuo i ja knjigu.
 
pozdrav svima. ja sam nov na poljoinfo. hteo bih da napravim idealne zecinjake pa bi molio ako neko hoce da stavi nekeslike da vidim kako izgledaju.
 
Imas druge teme za to ovde se raspravlja o literaturi,procitaj sve knjige,pregledaj sve teme a ako i dalje budes imao sta da pitas(cisto sumnjam) pitaj.
 
Gde mogu naci ovu knjigu? :sta:
Post je spojen: [time]1300576820[/time]
_________________________________________________
Antun Grujic - Kunicarstvo
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh