Jesmo hakovani

opet početna strana zeza.pristup na forum moguć samo direktno preko tema
 
Da hakovani smo , ne ići na prvi izbor koji daje google ili na početnu stranicu , nego kao što kaže Pešut , okolo. ( ako ovo neko čita onda je prošao tako da naši komentrai nemaju veze , ali tek sad vidim)
 
Стоји порука од неког хакера "Л" администратору да му је безбедност на ниском нивоу и да то закрпи иначе ће он да се врати!
 
Imam ja slike kako je to izgledalo, ako ce biti od pomoci, mada ne verujem, samo poruka i potpis i to je to :osmeh:.
 
Hvala na ponudi za pomoć, ali je potrajalo pa smo i sami stigli da napravimo snimke, onako za uspomenu. :bravo:
 
bemti sitno zito a ja sam ubedjen bio da je neki beogradjanin iz dosade krenuo da zajebava nas seljake, al cim je haker L verovatno je neki pocetnik..... glumi badzu...ja sam za to da ako nastave da nas maltretiraju da se kao neprofitna organizacija udruzenih poljoprivrednika obratimo ministarstvu da nas stave pod zastitu, pa kud puklo da puklo, inace opet cu da naglasim: forum je exstra!!!
 
Ako su upadi ucestali malo doraditi skriptu i zabraniti upload slika dok ne proveri administrator i naravno obavezno raditi bekap. Mada verujem da je ovaj moj komentar suvisan pored agilne administracije.
 
Slike se postavljaju sa servisa sa strane ( fotkica i dodaj uglavnom )
 
Nazad
Vrh