Kembridž-valjak

stiv

Član
Učlanjen(a)
7 Jul 2008
Poruka
579
Trebaće mi Kembridž-valjak, jel ima neko slike ili informacije o tome ,naravno da nije skupo,a koliko vidim ni tema nepostoji :cao:
 
To je mašina koju bi mnogi od nas hteli da imaju, ali je teško doći do nje.
 
Jako teško, maltene nemoguće. Šta bi ja dao da imam kembridž sad pred setvu pšenice...
Dobrodošao u klub ljudi koji traže kembridž :ppozdrav:
 
nvo4gl.jpg
,Ja bih bio zadovoljan sa ovim,to je valjak iz UZELA sad više nema ništa kod njih,a čuo sam da radnici iz MAJEVICE dobijaju svoje proizvode umesto plate i onda povoljnije prodaju,a i oni imaju sličan valjak.
 
Ja sam u ferocoopu video lep kembridz valjak ali nisam ni smeo da pitam posto je!
 
Ove zime ako bog da ima da se rodi jedan 4-ro redni kembridz iliti brilion u mojoj radionici.
 
stiv je napisao(la):
Ja bih bio zadovoljan sa ovim,to je valjak iz UZELA sad više nema ništa kod njih,a čuo sam da radnici iz MAJEVICE dobijaju svoje proizvode umesto plate i onda povoljnije prodaju,a i oni imaju sličan valjak.
ništa to nije povoljno, neće da spuste ni za 50 evra, ko da je od zlata ::lose::
 
Ja sam kupio u Majevici prošle godine, lepo je radio, biće slike za koji dan.
 
Ja sam sa prijateljem i caletom pravio jedan, nije ko i taj Kembridz, ali koristi ga celo selo. Bio je valjak
od neke prese za papir, i kupio ga na otpadu, uzo mi onaj gazda 400€, tesko cudo, a sve skupa mi je tezak sada 550kg. Nije los, oblozen je i gumom, pa ako je malo blatnjavo, ne lepi se zemlja, inace , kad ga ferga podize, prednji tockovi mu malo leprse, dok zastarta(heheehh).Za setvu deteline je zakon, malo je siri od 539!!!! :D
 
ru4j6q.jpg

Post je spojen: [time]1254307682[/time]
_________________________________________________
2n1i737.jpg

Post je spojen: [time]1254307724[/time]
_________________________________________________
2eq748p.jpg
 
stiv je napisao(la):
nvo4gl.jpg
,Ja bih bio zadovoljan sa ovim,to je valjak iz UZELA sad više nema ništa kod njih,a čuo sam da radnici iz MAJEVICE dobijaju svoje proizvode umesto plate i onda povoljnije prodaju,a i oni imaju sličan valjak.

Ja sam ovakav valjak dobio na poklon,nije u takvom stanju naravno,ali ne znam za šta služi,koliko sam skontao logično razmišljajući,prije sjetve da poravna zemlju i grudve da usitni bolje a poslije sjetve da zatvori sjeme i ne dozvoli mu rasti prije vremena,tj dok ne ojača klica.eh sada da li sam u pravu i za šta sve služi ovakav valjak.
 
encho je napisao(la):
stiv je napisao(la):
nvo4gl.jpg
,Ja bih bio zadovoljan sa ovim,to je valjak iz UZELA sad više nema ništa kod njih,a čuo sam da radnici iz MAJEVICE dobijaju svoje proizvode umesto plate i onda povoljnije prodaju,a i oni imaju sličan valjak.

Ja sam ovakav valjak dobio na poklon,nije u takvom stanju naravno,ali ne znam za šta služi,koliko sam skontao logično razmišljajući,prije sjetve da poravna zemlju i grudve da usitni bolje a poslije sjetve da zatvori sjeme i ne dozvoli mu rasti prije vremena,tj dok ne ojača klica.eh sada da li sam u pravu i za šta sve služi ovakav valjak.
Jel ga prodaješ,stavi sliku :cao:
 
Nazad
Vrh