Kembridž-valjak

Ne nego da bi sto ujednacenije nikao i da bi povrsina zemljista bila sto sitnija tako da hemija bolje pravi fil na zemljistu i da smanjim broj onih crnih skakavaca.
 
Nisu nazubljeni segmenti slobodni na osovini da bi bolje razbijali buse, već da bi se omogućilo samočišćenje valjka.
 
img20151126124649.jpg

Danas izmerio valjak. Ima tacno 940kg.
 
Oko 4,5k sa pdv je u mbv taj isti valjak.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Hvala na info. Je, taj MBV isto sta i Zmaj jer vidim da je valjak MBV Zmaj :) Vidim da to nije original cambridge koji ima one nazubrane izmedju koji sluze za ciscenje valjka kako se vrti. Al izgleda ok.

Koja je cijena bez poreza ? Koliki je porez na strojeve ?
 
Pre dva dana smo poceli proto tip valjka od 4,2 metra radne sirine koji ce biti iz 3 dela, sklapace se za transport i bice vucena verzija, imace jedan cilindar tako da ce biti vrlo jednostavan za upotebu, cena ce mu biti oko 3000 eura, slike postavim cim bude blizu kraja, u pitanju je prototip.:ppozdrav:
 
Jel itko od vas valja prije sjetve ? I ako da kod kojih kultura ?

Čuo sam od par ljudi da idu valjkom prije sjetve uljane repice da mogu plice posijat. Ne znam dal valjaju onda opet nakon sjetve.
 
Mislim da Spajici valjaju pre setve. Stavljaju mislim kembridz ispred (na prednju hidrauliku).
 
Na suhoj zemlji mi se cini kao dobra predsjetvena operacija, razbije grude i nabije zemlju pa bi dubina sjetve mogla biti jednaka na svim dijelovima. Planiram valjat nakon sjetve al sad me zanima dal neko ima iskustva i prije sjetve.
 
Kolega pa ti si mu ubacio i hidrauliku?
Kako taj kopira teren sa tim klipom da mi je znati?

- - - - - - - - - -

I mi za trku konja imamo
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Koliko bih kostao kod Vas majstora da se napravi sklapajuci ram od 5.5 ili 6m metara bez livenih segmenata, guma i glavcina posto to sve imam(mislim da imam i hidrulicni cilindar samo ne znam da li je dosta dugacak)....? Da li bi hteo uopste neko tako da pravi samo ram za prodaju...?
 
nesto mi je poznat taj sistem na tockove,,,,lici na moju varijantu,
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh