Kembridž-valjak

Ja sam prosle godine radio sa ovakvim duplim kolutastim valjkom, veoma lepo radi . Dupli red ima funkciju da sabije zemlju koja se provukla izmedju prvog reda. Ne sluzi za ciscenje, ovakav se valjak koristi samo kada je dovoljno suvo, da ne lepi.Takodje su ljudi radili psenicu nakon setve jesenas.
 
Dobra stvar kod tog valjka je što ima to srednje kućište i osovina nije izjedna kao kod većine kembridža od 3m.Problem je transport gde se osovina krivi pa mora lancem dodatno da se vezuje za ram to sam video kod par takvih kembriđža ,koja je cena i ne vidim jel to on ima neki rotor iza?
 
Ovaj ima malo veci zahvat i zato ima to srednje kuciste sa lezajima, kod manjih su lezaji i kucista sa strane kao na onom plavom sa gornje slike.
 
Konkretno nije ovaj primerak. Ali valjak ima ovakve elemente a nosi se na tockovima pa mi je zbog interesantan. Ne trpi hidraulik sto mi je bitno, da mali traktor moze raditi sa njim.
 
Vlado nemoj me ubedjivati dovoljno si rekao da si radio sa njim i da je ok. Meni to jeste dovoljno, ako bude pristojne cene. Jesam ja za nazubljeni ali mi i ovo deluje ok, a zanimalo me je da li je neko slicno koristio. Znam ja da drugi red gazi prazninu prvog, a deluje mi i da cisti prvi red valjaka. Normalno kada lepi nema valjanja, ali uvek postoji ali.
 
Ima li ko ferocoop ov valjak i kako je zadovoljan?

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Ja ga Imam, nisam puno radio sa njim, pa ne mogu nesto posebno komentarisati.
Inace tezina na 3m je 930kg. Licno sam merio.
 
Jednodelni valjak, to ces kad kupis odmah posle probe staviti nazad u oglase, kada kupujes kupi pravu masinu, to se kupuje jednom,
slike.php
[/URL][/IMG]
 
AAAAA, Jeste, tako je, hvala za preporuku, moze popust moze a i da bude jedan u Centi, mislim red je hahaha :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh