Kembridž-valjak

Браво КАМЕНИ. Само мала напомена у вези дозвољене боје рефлективне траке на задњој страни. (Да те не оглобе сувише ревносна службена лица. ::novac:: је боље искористити на нешто корисно :)ppozdrav: ), него бацити у рупу без дна.) :cao:



Refektuju%C4%87e-trake-Vodi%C4%8D-za-obele%C5%BEavanje-kamiona-4.png
 
Poslednja izmena:
Upravo se vratili iz Sakula. Bili kod našeg bivšeg člana bukura i napravili dogovor. U pitanju je 3m sklopivi sa segmentima fi 480mm... Slike kad stigne...
Ovom prilikom pozdravljam člana Milovan vršac i da mu kažem da mu je valjak odličan i da ga čeka...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Mikser, koja je sirina valjka, koliko kg ima i naravno koja je cena, jesi uzimao sa racunom ili bez... Hvala na odgovoru:bravo:
 
Širina 3m (biće nešto više), težina 1100 kg. Cena oko 2300 sa računom. Prevoz je uključen u cenu...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Tako je. Sa malim segmentima je dosta jeftiniji...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Inače upravo stigao. Slike večeras...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Upravo se vratili iz Sakula. Bili kod našeg bivšeg člana bukura i napravili dogovor. U pitanju je 3m sklopivi sa segmentima fi 480mm... Slike kad stigne...
Ovom prilikom pozdravljam člana Milovan vršac i da mu kažem da mu je valjak odličan i da ga čeka...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Sad videh poruku. Ja sam na moru, a brat je juce isao po valjak i kaze da izgleda extra. Stavljam slike cim se vratim
 
Koje si segmente imao na tom tvom?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Milovane jel ovaj tvoj valjak, u utorak sam ga video kroz Pancevo...Mislim da je bio neki Ford Galaxy sa kolicima.
67b2d73ab8fb343f5865ae278da00159.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh