Odakle Vam nick??

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Evo ovako posto nas ima svakakvih pa da pitam odakle Vam nick??
Moj nick vucem vec par godina,prvi put sam ga koristio na nasem gradskom-lokalnom forumu,neki su koristili crazy north,delije,grobari,jug.... i onda sam dobio viziju za moj nick po ovoj majici,samo sam malo prekrstio :D
ega6a0.jpg

242cw8n.jpg
 
Mene je kolega(a kasnije i vencani kum) krstio u mityoo kad sam mu odneo neke fajlove pa je mapu nazvao tako umesto "miša" Kako me inace zovu... i odonda svuda koristim taj nick jer je jedinstven i svuda prolazi kod registracije...
 
jhona DERU je napisao(la):
senator jel igraš travian? i na kom serveru? ili kojim?
Cekam preregistraciju na medjunarodnom s5 koja pocinje 30. septembra. Inace imao sam accounte na s1, s4, s7 i s9, ali su svi silom prilika pogaseni. Ako hoces mozemo zajedno da igramo od pocetka na s5... Pozz :ppozdrav:
 
kiraj je napisao(la):
Kiraj je spicnamet /nadimak/ mojih predaka .
A ja mislio da je prezime... jos sam se cudio kako neznas madjarski jer KIRALY je rasprostranjeno madjarsko prezime... :cao:
 
senator je napisao(la):
kombajner pa uz ovaj forum i posao koji radim ide ova rec veoma mi se svidja zvuci mocno i eto stavio sam za NICK @senator jhona DERU SENATOR jel cemo nas troje poceti na nekom istom serveru od 0 inace ja igram na rs3 i veoma sam napredan!!
 
Po imenu sela TRNAVA, tako me znaju iz skole i u celoj okolini. Nik je jedinstven i prolazi uvek, a ko i svako od nas je ponosan na svoj kraj pa eto i ja tako. :ppozdrav: :D
 
Nazad
Vrh