Staklene flaše i tegle

TheBigBang

Banned
Učlanjen(a)
16 Dec 2010
Poruka
423
Lokacija
Beograd
Ne znam da li je ovo prikladno mesto,ako nije,neka mod premesti temu.

Trebaju mi fabričke flaše i tegle,staklene za zimnicu.Ne bih kupovao preko oglasa polovne flaše i tegle, jer ne znam šta je sve bilo u njima.
Gde to može da se kupi?
 
imas u paracinu fabriku stakla, prosle godne je flasa od litar kostala 28.99 dinara, a tegle ne znam koliko su.. a tegle imas u Tempu Viline vode, ne znam cenu.. ovi iz Paracina mogu da ti posalju kurirom
 
'Uradi sam' na Novom Beogradu?
Hvala za informacije.Trebaju mi za zimnicu, ne bih da uzimam preko oglasa polovne i skupljane flase.
 
Ima i u Uradi sam na Adi Huji. Oko polovine jula sam video, posle nisam isao.
 
Hvala puno.
Pogledaću.Svi koriste plastične ambalaže, a ja čisto iz fetiša ;) i zdravlja tražim staklo.
 
У 'универекспорту' су биле 750гр тегле 14.99 а редовна цена им је била 20
поклопац је 9.80 ако ме сећање не вара

флаше смо скупљале по селу, јако је сморно прање истих а неке смо морале да лиферујемо јер је што ти кажеш ко зна шта држано па никад опрати... Пластичне затвараче могуће је наћи у већим продавницама и на пијаци мада је по правилу на тезгама скупље.
 
Hvala puno.
Pokušaću na svim mestima, pa ko ima bolju cenu.Samo, problem će biti brza pošta,jer sam prošle godine nameravao da uzmem,pa nisam..upravo iz tog razloga,jer nijedna brza pošta neće da garantuje transport,a meni ne znači ništa da mi dopreme sve polupane flaše i tegle.
 
Probaj 67-icom. Ako se bojiš lupanja, zbog gužve u autobusu, možeš i jednu po jednu. Sjedeš, nježno je stisneš objema rukama, malo isturiš bradu prema naprijed i držiš u visini grudi. :osmeh:
 
Ne znam da li je ovo prikladno mesto,ako nije,neka mod premesti temu.

Trebaju mi fabričke flaše i tegle,staklene za zimnicu.Ne bih kupovao preko oglasa polovne flaše i tegle, jer ne znam šta je sve bilo u njima.
Gde to može da se kupi?

Ми смо узели у маркету "Рода". Флаше са металним поклопцем коштају 40 динара, а флаше без поклопца коштају 29 динара. Говорим о флашама од 720ml.
 
Ma nema veze poza je univerzalna, može i za ostala prevozna sredstva. Izbaciš samo ono sa sjedenjem pa možeš tako i pješaka. :osmeh:
 
Hvala puno.
Pokušaću na svim mestima, pa ko ima bolju cenu.Samo, problem će biti brza pošta,jer sam prošle godine nameravao da uzmem,pa nisam..upravo iz tog razloga,jer nijedna brza pošta neće da garantuje transport,a meni ne znači ništa da mi dopreme sve polupane flaše i tegle.
Flase i tegle bolje je i isplatljivije uzimati polovne ,nove flase su opsanije ako se neoperu i nedezinfikuju od starih,u svakom slucaju hteo sam reci da i nove flase moras oprati i dezinfikovati
 
Uradi sam, Ada huja na Karaburmi, 49 dinara bez čepa. Čepove nisam video. Imaju i baloni za rakiju ali zaboravih cene, ima 5, 10, 25 litara, tako nešto...
 
Cene staklenih balona-5 lit.-490din
10 lit.-1.075din
15 lit.-1.435din
20 lit.-1.820din
25 lit.-2.035din
34 lit.-2.365din
54 lit.-2.855din
ovo su trenutne cene u V.Plani,a verovatno ce da poskupe,sto kod nas i nije neko cudo.
 
Da li neko zna gde mogu da kupim ovakve tegle, sa staklenim poklopcem:

j59etx.jpg


Pronašao sam na internetu jednog proizvodjača koji ima takve tegle..ali su 566din, trebaju mi za začine da ih odlažem. beli/crni luk u prahu,slatka/ljuta paprika u prahu,bosiljak,origano i sl.
Preračunao sam moje potrebe,trebalo bi mi oko 30tak takvih tegli, ali je cena dosta velika.

Postoje li takve tegle negde jeftinije da se nadju?:ideja:
 
Da li neko zna gde mogu da kupim ovakve tegle, sa staklenim poklopcem:

j59etx.jpg


Pronašao sam na internetu jednog proizvodjača koji ima takve tegle..ali su 566din, trebaju mi za začine da ih odlažem. beli/crni luk u prahu,slatka/ljuta paprika u prahu,bosiljak,origano i sl.
Preračunao sam moje potrebe,trebalo bi mi oko 30tak takvih tegli, ali je cena dosta velika.

Postoje li takve tegle negde jeftinije da se nadju?:ideja:

Ima jeftinije ali ne za tu kolicinu
 
Zna li neko gde bi se mogle naci staklene flase za rakiju, 0,7, kockaste, nove?
Ne uspevam nigde da ih pronadjem, probao sam i na ova mesta iz teme, a i preko interneta.
Evo jedne slike, i pored limenka radi uporedjivanja
 
Nazad
Vrh