Koju rasu pasa imate ili volite

Par fotki od danaske
Sunčanje
Vatra stara 5 g izrazito vredan umiljat i pametan dzukac mirnog temperamenta, oće uljeze napasti i obavezno ujesti to joj posao
Na zalost nije se nikad kotila nzm zasto 3 god je bila zajedno sa muzjakom onim sto izbacuje karmin
5b187e19f1901a49e5418062497ecf8c.jpg
07f6853c873c022cbc83bfc4d92b3528.jpg
11e2694d2cd8cd5aa13d63e0f0d6af22.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Evo sestrić mi navuče bedu u avliju, donese neko štene Obrovačkog kantoprevrtača i ubedi me da ostane kod mene, nisam ga mogao odbiti nisam imao srca
Sad kreće nošenje papuča, sitnog alata, krpa iz radionice i ostalog naj gore izlaženje na ulicu a na to sam striktno alergičan to ne trpim

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Argentinska doga zdrobila jednomjesecnoj bebi glavu, pas je kao stene othrano vlasnik, cije je i dijete. Budaletina. Ostace im jedino dijete invalid ako uopste prezivi.
https://vijesti.rtl.hr/novosti/crna...na-stanje-je-nepromijenjeno-i-dalje-je-tesko/

Nedavno krizanac americkog stadforda istrcao na ulicu u Borovu selu i policajac u civilu koji je prolazio ga uspavao sluzbenim pistoljem, kmecali po novinama kako dobra kuca ,ma samo hteo da onjusi, nebi on nista, vlasniku psa naplatili kaznu 300kn , trebali i 2 metka koje je ovaj policajac potrosio na njega.
 
To su sr---- gde je vise vlasnik kriv neko pas,inace bila na tv emisija po stvarnim dogadjajem,jedna devojcica jahala konja sad dali njihovo imanje ili sta vec nije ni bitno-uglavnom pala sa konja i nije mogla da ustane pas koji je isao sa njima je otrcao kuci njenim roditeljima i lajao pravio frku te posle su ga pratili i odveo ih je pravo do nje...pas je bio rotvajler,inace 9 najpametnija rasa na svetu.Moze da se nadje na netu ali mrzi me da preturam.
 
Vlasnik definitivno budala, ima u kuci 5 komada pasa koji se koriste za lov na divlje svinje , selekcionirani da budu kucni ljubimci malo sutra. Rodjak imao rotvajlera i kad ga je napao bez razloga , rjesio ga vrelim olovom i sad ima psa, ali nista teze od 5kg.
 
Generalno mislim da nikada nije do psa. Uvek je do vlasnika. Problem je u tome što postoje mešanci koji mogu da imaju predispoziciju da budu zli. Kao što i ljudi mogu da imaju predispoziciju da budu zli. Kod ljudi je stvar prostija jer mogu koliko toliko da kontrolišu svoje zlo. Kod pasa mislim da je vlasnik odgovoran što se u psu razvije zlo.
 
Imam jednog od azijata,muzijak decet meseci,od cetrdeset dana ga hranim i mazim svakog dana,a kad mu okrenem ledja oce se iskida s lanca od napada i lajanja,... Dakle cim okrenem ledja gleda da napakosti,a dok se gledamo unovi on ko bubica

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Znas kako,imao sam kavkaza ali odraslog sam ga uzeo,bio je u boxu kod predhodnog vlasnika izgleda bez velikog kontakta sa narodom i vidi se kako te gleda iskosi oci kao lisica u fazonu ``ne svidjas mi se`` za razliku od drugog sto sam imao isto odraslog uzeo sto te gleda kao u sunce.Za to 2 kuce me je mnogo zao sto uginulo a nije nikad na zivinu reagovalo,proseta kroz kokosinjac a i kokoske bile navikle na njega jednom mu bacio neki hleb i prisla kokoska da mu jede on je njuskom gurao od hleba, pravi ovcar sto cuva.
 
Ja ne znam bre ljudi kakve to kucice imate i cuvate? Kad kuce laje i napada vlasnika to nije za cuvanje. Mada, ima i ona izreka "kakav gazda takav pas". Znam coveka koga njegovo kuce ugrizlo za ruku, ali kako kaze posle se pokajalo. Proslo neko vreme udavi mu neko stene sto uzeo da cuva. Medjutim, taj covek je takav da voli agresivne pse i verovatno je on to podsticao pa se sad iscudjava.
 
Ma imam dva brata iz legla azijata,jedan agresivan,a drugi kao devojcica a duplo veci od ovog agresivnom...dobijaji isto paznje,hrane,mazenja,svega,al takva im sorta .... A cuvam ga jer kod nas ima doata farmaceuta ,pa ako udju u dvoriste da ih doceka lepo

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Drugari jel ima neko kuce od Pulina ili pacovara da hoce da pokloni... Treba mi za klinca da se igra.
 
Ja imam zenkicu pulina al tek je 2.5 meseca ... Ali s njon tesko da se igra,oni samo djivkaju i veze od ljudi

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Mi kada smo imali šarce obavzno su nas pred lipsanje ujedali(jednom)....
Sto? neznam, da li je to bio neki pozdrav ili sta vec nemam pojma....
Nakon njih od vecih (ako spadaju tu) imamo skotske ovcare tj lesije...
Nikad se nije.desilo da nas ker ujede nekog. Ustvari desilo se kada su lovci gonili lisicu a ona uletela u dvoriste pa u senjaru, lovci za njom pa je radovan (sarplaninac) rastrgo dva jazavicara i ostrodlakog nemca( kao kese da je to bilo mucno videti.)pa su ga upucali i na (ne)srecu je preziveo pa je narednih 4 godine bio pomalo agreaivan na ljude dok je na decu reagovao kao stene..
Nase trenutno stanje je 3 lesija i 2 avlijanera.
Ja i dalje stojim iza toga da sa kerovima (ili sto ja volim da kazem vaškama) mora da se radi ilivmakar dovoljno da im se jednom dnevno nasmejete,da ih pomilujete i da su obavezno pusteni

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ma imam dva brata iz legla azijata,jedan agresivan,a drugi kao devojcica a duplo veci od ovog agresivnom...dobijaji isto paznje,hrane,mazenja,svega,al takva im sorta .... A cuvam ga jer kod nas ima doata farmaceuta ,pa ako udju u dvoriste da ih doceka lepo

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока

Petre to mi nesto poznato da manji budu agresivniji od vecih. Kao i kod ljudi. Sto manji to pakosniji. Ili ako imas mladjeg brata ili sestru sigurno si mogo da zapazis da su opasniji od tebe.
Ja inace imam jednog avlijanera, jedino mi krivo sto ga nisam uzeo od malih nogu. Smem ruku u usta da mu stavim i to kad je najgladniji. Mozda i ja imam previse poverenje. Zivinu ne dira i crne macke ne dira, a ostale ne podnosi. Jednom ja i otac radili nesto u dvoriste i on se muva stalno oko nas i otac ga pomazi malo, a on sav srecan u skokovima ode pored ograde i vrati se sa jajetom od kokoske. Kokoska ga izgubila i on ga naso i doneo u znak zahvalnosti.
 
Ja sam jedinac ali sam j mali inace ja sam imao staforda i drzao sam joj ruku non stop usta kao i sad ovim azijatima i bukvalno ne mrdaju ,ali kad okrenem ledja ovaj mali podmiko oce da jurne

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh