Koju rasu pasa imate ili volite

Aj nek neko dokaze da sam ista uradio,..celu noc sam bio sj zenom,a celoj ulici te dzukele smetaju,pa mozda je neko cekao priliku da se neko prvi pokaci..ziveli:ppozdrav::ppozdrav:
Inace ja sam prvi protiv zlostavjanja zivotinja,al mora se znati neka granica..
 
Istretirano, sinoc,.taj isti savet sam dobio i od dezurnog iz supa..
A mnogi mi hvale i sunjdjer,da li je neko upoznat sa tim?
Комади сунђера натопљени у масти? Ту цркавају данима, на сецирању желуца и црева, покаже као да је појео сунђер, без масти.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
ма пробајте неако комшију да наговорите да их однесе негде...

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Kad budali ne vredi govoriti,pre oko pola god preko moje baste presao jedan kod komsije sa druge strane i podavio mu kokoske ,3 curke i nekoliko gusaka..komsija dzukelu zatvorio ispod ambara,i pozvao gazdu.kako ga ovaj vezao,jos je i gazdu ujeo..ja sam prosle god platio ljude,pravili mi betonski temelj skroz kako je medja do kraja baste(to je moja medja,pa sam odradio)stavio novu zicu,stubove,sve zatvoreno,nhje proslo 2 nedelje,vec su napravili rupu,da se ja mogu provuci...kad sam pozvao komsiju da zatvori dzukelu,nista nije .preduzeo..pa dokle da trpim?ja imam sarplaninku,na lancu je i sajli,i ne pustam je jer nemam ogradjeno dvoriste,i da nemam problem sa komsilukm.
@@milos jovic,ne vidim resenje da ih odnese negde jer mogu nekog da izujedaju i da se samo nekontrolirgano kote.mislim da zato i ima toliko lutalia jer ljudi izbace napolje..
 
Онда кад закољеш неко свињче и поједете све а остане само глава стави руку или ногу у вилицу од гуде и притисни то муски да изгледа као прави ујед онда позови комшију и среди то

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Imam samo ove, tad su imali 2 nedelje, tek su pogledali. Biće još koja slika za dan-dva, ionako nisu još za davanje.

2hrejci.jpg


2ljrdzm.jpg


I jedna slika majke

mhd5sg.jpg
 
Mnogo lepo kuce...,meni lik jedan obecavao kao ono opasno,laje na svoju senku...evo ga sad druzi se sa mackom...a labradora sto imam da mi neko ukrade televizor odmah bih ga pojurio da mu da i daljinski...danju se zezaju,uvece spavaju kao topovi...samo gledaju u ruke dali im nosis klopu,treba da nabavim jedno kuce da ih cuva da ih neko ne ukrade...kuce ne laje na macku,macka bi se igrala sa misevima pa ti gledaj...
 
Ima li neko stence na prodaju od Bigla ili poznaje nekog ko ih prodaje ili poklanja? U Resavi ili Sumadiji ili malo sire?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Mnogo lepo kuce...,meni lik jedan obecavao kao ono opasno,laje na svoju senku...evo ga sad druzi se sa mackom...a labradora sto imam da mi neko ukrade televizor odmah bih ga pojurio da mu da i daljinski...danju se zezaju,uvece spavaju kao topovi...samo gledaju u ruke dali im nosis klopu,treba da nabavim jedno kuce da ih cuva da ih neko ne ukrade...kuce ne laje na macku,macka bi se igrala sa misevima pa ti gledaj...

Znači da su gazda koji je dobar u duši...
Pisao sam imam mešanca koji je odrastao sa jednim mačorom pa ima krizu identiteta. Misli da je mačka i jede mačije granule i lovi miševe a dve mačke jedu granule za pse. Mačke uđu u njenu kućicu i ne daju joj da ona uđe. Kad petao naskoči na koku pas dojuri do njih i razdvaja ih jer misli da se svađaju... Za male piliće misli da su joj deca.... pa pokušava da ih čuva...
 
Дон - Нови члан чопора Мешавина Бул Мастифа и Далматинца
3f120c954e2423a0912e081dc320f0f1.jpg


Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Нова луда главица у чопору
И весела екипа
ba7fb53ea3792224489d1fecbd30d1fd.jpg
2b0046a74b8ce093cf3fdcb6dbe0585d.jpg
6b654f5c21c4c6519f32e5922d7c18ea.jpg


Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Mama išla po hleb jedno jutro, a pre oko tri nedelje, i naleti na kerušu s malim kučićima, komada 3...
Kad se vraćala iz radnje, na istom mestu zatekne samo jedno štene kako tužno cvili...
Priupita komšiju gde je keruša, kaže, spakovao jedan prolaznik sa dva kerčeta, u auto, i odneo, a ovo ostavio !!!
Mama dođe kući, i nazove me na mobilni, ja bio na poslu, i plačući ispriča sve...
Rekoh, pa šta gubiš vreme, trkom natrag pa ga uzmi, ja aminujem...
Siromašak mali...
Otrča majka natrag, i javlja posle desetak minuta da ga je donela, i da je paćenik pun buva i krpelja da Bog sačuva !!!
Rekoh, daj mu nadrobi malo mleka i hleba, ali ne previše, da ne bude gladno, a kad dođem kući s posla, videćemo za te buve i krpelje...
Tako i bi, kad stigoh kući, malecki spavao u ćošku kod ulaznih vrata, dovatim ga pa okupam, naprašim vetiolom i ajd da trebim krpelje...
U svom životu ne videh toliko naslaganih krpelja u ušima kera, sve jedan se nakačio drugome !!!
Sve nekako počupah pincetom, rekoh, pa šta mu Bog da...
I tako on ostade kod nas u dvorištu, slatko stvorenje, rekoh majci, da smo tražili takvog, ne bi ga našli...
Očišćen od buva, krpelja i glista, nahranjen i veseo, evo ga posle 3 nedelje kod nas...
Avlijaner nekakav, Bog Sveti zna koje sorte, po narodski, a "pasmine" po knjiški, nadenusmo mu ime Ciga III, tek kad ga okupah, videh da je muško, nije nam ni bilo to važno...
Jerbo, imali smo dva komada već ranije, kerova, sa tim imenom, Ciga, i prvog i drugog pregazili autom, delimično poznati počinioci, ali nedostižni zemaljskoj pravdi...
Ume i da zalaje ponekad, ali retko, za sada, a za ubuduće "će vidimo"...
Evo ga, uhvatih ga u kadar, vraćao sam se iz sela, a on tako radosno i veselo ume da potrči u susret...
Ciganštura jedna...::namigivanje::
Moram i kasti da imamo problema s kerušom Mazom, igra se s njim lepo, po vasceli dan, i samo u jednom trenutku bezumnog ludila, ujede maleckog, tako gadno, da je sirotan sav u ožiljcima, ljubomorna je strašno...
Grdimo i vičemo, i sve se nadamo da brzo naraste, da se ume i sam braniti...

screenshot_2018_06_15_at_21_49_56.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh