Koju rasu pasa imate ili volite

Nemoj zaboraviti da je pas lovac-predator.Kad ulovi onda se najede i glad ga pokrece u novi lov
 
Samo da neka oni nama NE love! :nono:
Ova moja jede jednom dnevno a tipicna poza joj je ona sa gornje slike-lezeci-kulirajuci!! :haha:
Post je spojen: [time]1255785929[/time]
_________________________________________________
Zaboravih, Jhona-koja je to rasa?
Mnogo slatko deluje-ali cini mi se samo dok je maaalo! :cao:
 
todor je napisao(la):
društvo jel ima neko terijera treba mi za pacove

Prezime imam ja 2 terijera cista, ali ih nedam bez ljutnje. Par steta koje su mi napravili:
Pojeli mi kablove na aparatu za zavarivanje, pojeli mi kabal od pumpe za naftu, pocupali par dodatnih zica na 539, itd...
Post je spojen: [time]1255954489[/time]
_________________________________________________
ovo je inace jedan od tih terijera a zove se Soko, imam jos jednog psa pored 2 terijera ali nemogu da znam koje je rase pa kad ga slikam postavicu sliku ako moze neko da pomogne

2s6aja0.jpg

Post je spojen: [time]1255954690[/time]
_________________________________________________
kao stene

jv5ir5.jpg
 
dragansavin je napisao(la):
todor je napisao(la):
društvo jel ima neko terijera treba mi za pacove

Prezime imam ja 2 terijera cista, ali ih nedam bez ljutnje. Par steta koje su mi napravili:
Pojeli mi kablove na aparatu za zavarivanje, pojeli mi kabal od pumpe za naftu, pocupali par dodatnih zica na 539, itd...
Post je spojen: [time]1255954489[/time]
_________________________________________________
ovo je inace jedan od tih terijera a zove se Soko, imam jos jednog psa pored 2 terijera ali nemogu da znam koje je rase pa kad ga slikam postavicu sliku ako moze neko da pomogne

2s6aja0.jpg

Post je spojen: [time]1255954690[/time]
_________________________________________________
kao stene

jv5ir5.jpg
Ja bih rekao da je ovaj drugi pulin.
 
u pocetku sam i ja mislio da je pulin ustvari pola pulin,jer mu je majka dosta visoka i zuta znaci nije cist, ma slikacu ga uskoro pa cete videti kako sad izgleda
Post je spojen: [time]1256034795[/time]
_________________________________________________
e evo ga Bobi u sadasnjoj velicini, kod mene je od 11 maja ove godine donet kao sto ste videli na slici

http://i33.tinypic.com/2n67pqg.jpg[/I
[img]http://i38.tinypic.com/2a7bw2t.jpg[/I
[img]http://i34.tinypic.com/2nushno.jpg
dfilhx.jpg
 
Lepe su vam kuce :D
Post je spojen: [time]1256291438[/time]
_________________________________________________
moja kuca u 2 meseca
2nh3w4o.jpg
 
Imam par Nemackih ovcara, muzjaka i zenku, stari po 4 godina. Danju su u box 4m*12m, a nocu pusteni na placu oko 1h, ogradjeno...Zive kao bogovi. :cao:
 
nekad sam držao nemačke ovčare,jako pametni disciplinovani psi laki za učenje međutim več skoro 8 godina nemam pse zbog uslova stanovanja prvenstveno oni svi zahtevaju veliko dvorište pas nije za stan.Ako bi sad uzimao to bi opet bio neki veliki pas možda labrador retriver ili moj omiljen samo ga kod nas slabo ima bernski planinski pas i on je ovčar mada nije u grupi ovčara izuzetni psi evo slike.

110ghz8.jpg
 
ja sam ove godine od kolege sa posla dobio zenku jazavicara iliti pacovara, zute je boje, mnogo je slatka, luda je ko struja i neumorna je...

voleo bi da sad nabavim i stene muzjaka pa da jednog dana imaju svoju porodicu :bravo:
 
Nazad
Vrh