Koju rasu pasa imate ili volite

Odg: Mesto za kucne ljubimce

Ovo je Rea, otac joj je rotveiler, majka Shar-Pei :) Na slici je imala 3 meseca, sada ima 4...

2nap3zp.jpg
:cool:
 
Odg: Mesto za kucne ljubimce

Americki staf. terijer Dina,na slici 8 meseci stara
oi7ujk.jpg

Njen sin,star 45 dana
2z85347.jpg

Kujica iz istog legla
2empton.jpg
 
Odg: Mesto za kucne ljubimce

imao sam dve ženke crnog labradora i na žalost juče je jedna uginula od trovanja a ko zna čim :udri:
 
Odg: Mesto za kucne ljubimce

Ja imam ženku Zlatnog Retrivera.Zove se Jenny i ima sada tri godine. ::namigivanje::
Evo par njenih sličica...



 
Odgajivacnica Srednje Azijskih Ovcara "Azijat " Zemun
nudi stenad na prodaju od pasa
Muzjak Sakar , potomak Cuvenog Denaklika prvaka sveta i Ilgiza.
U rodovniku u prve 3 kolone ima
4 X PRM
9 X CAC
25 X CACIB
2 X RCACIB
10 X BOB
3 X CH POL
1 X PRVAK SVETA
1 X CH EST
1 X MCHRUS
Zenka Balta , potomak Bau , Tau Bau , Ahtar Sampion Rusije
U rodovniku u prve 3 kolone
3 X CAC
4 X Sampion Rusije
1 X CH BEL
1 X CH UKR
1 X CH BLR
Takodje imamo i mladih pasa starosti od 4 - 10 meseci
vise info na telefon 064 11 40 996 Dusan
 
evo kolege da se pohvali i ja...
nabavio sam dva nova ljubimc (dva pulina) ... sad vise ne moram da brinem ko ce da cuva ovce... :ppozdrav: :cao:
 
@Karmen,baš divni ova dva psa ::svaka cast:: A šta je sa onim starim psima :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1286644043[/time]
_________________________________________________
@Ivane,mnogo su ti lepi psi ::svaka cast:: nezna se koji su lepši,mali ili matori ::namigivanje::
 
Odg: Mesto za kucne ljubimce

Poklanjam ove lepe mace.Majka im je negde nestala, pa smo ih odgaili na cuclu.
2b9v08.jpg
 
Danas sam u prolazu video Azijata, u komšiluku. Turkmenskog ovčara, kako volim da ih zovem. Pas je bombona, jedino što mi deluje suviše umiljato, nadam se da se to menja kad nepozvani preskoče ogradu. :bravo:
 
futurefarming je napisao(la):
Danas sam u prolazu video Azijata, u komšiluku. Turkmenskog ovčara, kako volim da ih zovem. Pas je bombona, jedino što mi deluje suviše umiljato, nadam se da se to menja kad nepozvani preskoče ogradu. :bravo:

Pa ti brate probaj, cisto da ne zivis u zabludi :haha: :haha: :haha: :haha: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
Azijati imaju veoma specifican nacin cuvanja poverene im teritorije . Uvek su na mestu sa kojega mogu videti sve ili skoro sve . Njega nikada necete videti da lezi pokraj zida garaze ili stale pa kada se nesto desi eto i njega . On je uvek na mrtvoj strazi . U svoj zamisljeni krug opservacije povuce tri linije . Spoljni krug ako neko narusi upozori rezanjem , srednji lavezom i polaskom prema neznancu i unutrasnji napad .Za razliku od sarka i kavkazca nece nikada da ujede bez razloga ukoliko neko bas ne odustane.
U urbanim sredinama nije pozeljno razvijati kod psa potrebu za bezuslovnim cuvanjem jer se moze desiti da nekad pretera ali u ruralnim se sasvim dobro snalazi u proceni .
Gde ih ima u Zemunu ?
Pozdrav
 
Ja imam muzjaka i zenku zlatnog retrivera,muzjak ima 3 godine a zenka godinu ipo.Iznenadilo me je to sto muzjak izuzetno dobar cuvar(a i zenka uz njega) pogotovu nocu,nema sanse da neko ne poznat udje u avliju! :haha:



Uploaded with ImageShack.us
 
Dusan F je napisao(la):
Azijati imaju veoma specifican nacin cuvanja poverene im teritorije . Uvek su na mestu sa kojega mogu videti sve ili skoro sve . Njega nikada necete videti da lezi pokraj zida garaze ili stale pa kada se nesto desi eto i njega . On je uvek na mrtvoj strazi . U svoj zamisljeni krug opservacije povuce tri linije . Spoljni krug ako neko narusi upozori rezanjem , srednji lavezom i polaskom prema neznancu i unutrasnji napad .Za razliku od sarka i kavkazca nece nikada da ujede bez razloga ukoliko neko bas ne odustane.
U urbanim sredinama nije pozeljno razvijati kod psa potrebu za bezuslovnim cuvanjem jer se moze desiti da nekad pretera ali u ruralnim se sasvim dobro snalazi u proceni .
Gde ih ima u Zemunu ?
Pozdrav

Na Karađokinom trgu. Pošto je gazdarica bila mlada, plava, moram priznati da sam više u nju gledao ali čini mi se da je zver bio skroz beo, oko 3-4 godine cenim da ima. Da te ne lažem, mislim da sam pre jedno mesec-2 dana u Batajnici video mladog belog mužjaka, visok, krupan, ekstra zverina. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh