Koju rasu pasa imate ili volite

Ja sam kupovao nesto u maloj tubici i to se nakape na vrat i ledja psa. Bese cena oko 300-400 dinara i sto je jos bitnije da stvarno deluje. Sigurno duze od mesec dana stiti psa.
 
Ektanon samo ubija ne stiti. Treba prskati dvoriste/boks/kucicu ektanonom ali paziti na macke jer je vrlo toksican za njih a i smrdi pa postoji verovatnoca da pas vise nikad ne udje u kucicu. Godinama koristim Novaric Prac-tic i pokazala mi se ok.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Belgijski ovcar, Malinoa. Imam i stenaca sa pedigreom na prodaju ako nekoga interesuje .

rhu1yu.jpg

Nabavio moj poslodavac kuče za klinca mi ga u firmi pitamo koje je rase kuče a on nam odgovori " Mulinej " a mi pocrkasmo od smeha.
 
Pre koji dan smo imali problem sa nemačkim ovcarem,
Naime mužjak 4g prelepo formiran ali malo pre velik za standarde rase
3 god je bio kod mene sa kujom iste rase i počeo je da napada ovce i ako je odrastao uz Tor i u toru
dao sam ga sestri i napao je zetove svinje
uspeli su ga ih spasu
Sad su nabavili BULL MASTIF-a prelepo kuče 4,5meseca veličine labradora
Stvarno će izrasti u medveda čitam po netu da su odlični čuvari, pomalo pasivi psi, i traže žestok autoritet
Jel ima neko tu rasu?

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da li neko od forumasa ima Border Koli pse...kupio bih za prednje dvoriste jedan primerak

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока
 
Da li neko od forumasa ima Border Koli pse...kupio bih za prednje dvoriste jedan primerak

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока
Nije za prednju avliju
Traži teritorije i prostranstvo traži intenzivnu pažnju
Jednostavno RADNI PAS nema živce
Drugarica ima i ja sam hteo da nabavim ali sam odustao

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh