Koju rasu pasa imate ili volite

barakuda

Član
Učlanjen(a)
19 Jul 2009
Poruka
125
Lokacija
around
Bas nesto razmisljam... Zasto ovde nema neki kutak za kucne ljubimce? Neki forum, podforum na kome ce ljudi moci pricati o svojim kucnim ljubimcima i mozda da stave neku slicicu.
Recimo da se stavi kao podforum u "Ostale oblasti" > Kucni ljubimci pa u okviru njega nesto osnovno kao "Psi", "Macke" i "Ostale zivotinje"

Recimo, nabavio sam par degua, i planiram da ih drzim u svojoj sobi, pa me interesuje da li neko ovde mozda ima iskustva. Ali neznam gde bi trebalo da stavim pitanje. Cak i podforum "Ostale oblasti" u sebi sadrzi samo gajenje zivotinja zbog profita ili ishrane.

Cak i admin bi mogao da ima koristi, povecao bi posecenost svog foruma :)
 
Odg: Mesto za kucne ljubimce

Ova tema će biti sasvim dovoljna, da se predstave naši kućni ljubimci. Forum neće ići u širenje tematike, pošto se to nije pokazalo kao dobro rešenje.
Ja pratim forum www.balkankinology.net i ima tamo dosta o psima.
 
Odg: Mesto za kucne ljubimce

Nisu dzukele jedini ljubimci. ::lose::
Kad je baba u Bgd drzala svinju... ::namigivanje::
 
Odg: Mesto za kucne ljubimce

Nemam golubove ali imamo pacove :zli: Cura drzi hrcke :udri:
Sta imas od riba? Imam zivorodke gupi moli ksifo
 
Ljubimci u stanu i na tanjiru

Volim tzv. dOmAćE ljUbImCe (psi, mačke, ptice, miševi, pacovi... reptili, domaći i ini insekti i tome slično) - pod uslovom da NISU ograničeni u kretanju !!! ::svaka cast::
Do sada sam se družio sa dva slobodna papagaja (leteli su, i srali, po celom stanu bez ograničenja) i sa slobodnom šarenom mačkom domaće rase (takođe: srala je i pišala po stanu i bližoj okolini).

Trenutno se bavim fotografisanjem pasa i mačaka tzv. lutalica.
Prikupljam donacije za osnivanje Azila !!!
(U međuvremenu: slušam muziku Deep Purple i solo projekte Ian Gillana - takva mi nafaka !!!)
____________________________________________

U Bibliotekarovoj arhivi pronašao sam ukrštene reči iz 1985. godine; objavljene su u izvesnom serbskom enigmatskom časopisu.
Tema: Psi - potomci vukova.

Rado bih ustupio ovaj autorski tekst našem sajtu Poljoinfo.com.
Problem mi je template za generisanje mreže ukrštenih reči !!!
__________________________________________________

U međuvremenu, dOk čekam Vaš stručni odgovor, zabavite se umilnim melodijama progresivne grupe S.A.R.S.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=10TfxcE1K4I[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ggy42P-aFRI[/youtube]

Volim domaće ljubimce: na ražnju !!! :kisa: :cool:
 
Neznam da li je bilo reči o psima,pa ako nije da čujemo.Ja volim Šarplaninca. :cao:
 
I ja . Isto imam nemačkog ovčara ali nije čist ni "ovako" ni po krvi -čisokrvni- ukršten je sa rotvajlerom a oženjen (jadan) zlatnom retriverkom :haha: :haha:
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Ima lepu plavusu za zenu, mora da se jadan sekira da ga ne prevari sa nekim džukcom! :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh