Koju rasu pasa imate ili volite

Naš mešanac porastao.
ZJ6yrij.jpg

rE6o7bz.jpg

MnJjjSa.jpg
 
Колико од прилике кошта чиповање и вађење пасоша ?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Hiljadarka, lokalni (ovlašteni) veterinar....:sjasi:
Da napomenem, BEZ naplate dolaska, ako ga savataš u selu, u nekoj intervenciji, pa usput...
Inače, ume to biti nezanemariva finansijska stavka, taj famozni "dolazak"....:cao:
 
Kod mene je 1.200 vakcina protiv besnila...
Lovci imaju popust na lovačke kerove, za njih je 800 dinara po komadu, pa se provuče i pokoji "avlijaner" po toj ceni...:osmeh:....
 
313af4b9131c3bd4b74699967562db8e.jpg
d265b95d59be9a66e6c79b7ba3624174.jpg

Prva slika je nastala 2minuta pre dolazka na svet prvog šteneta...
Послато са SM-J330FN уз помоћ Тапатока
 
@North ARMY
Ženke se sterilišu hirurškim putem, cena uglavnom zavisi od težine keruše.

@Miloš.jović.140
Koli je fin pas ali koliko je meni poznato ta rasa ima problema sa Invemektrinom a to je glavna supstanca u prevenciji srčanog crva kod pasa. Nažalost, srčani crv nije više egzotika već normalna pojava kod pasa, barem kod mene u regionu.

Moje pse ne vakcinišem ''besnećom vakcinom''.
:osmeh: Idu oni svuda (urbane i ruralne sredine) i sa svakakvim životinjama dolaze u kontakt ali se ne brinem za besnilo.

 
Kolega milanspay koja je to rasa? bas mi se svidjaju, mi planiramo posle ovih praznika da nabavimo jedno kuce za oko kuce i da ide sa nama u vocnjak.

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
I ja bi rekao, izuzetno mi se svidjaju i razmisljam o jednom takvom pa sam zato i pitao kolegu, gledao sam neke snimke na yt i procitao par clanaka o njima deluju kao dobri cuvari sto je i najbitnije za domacinstvo a ne bi im smetalo ni malo da se istrce uz nas kad radimo u vocu.

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
Imaju ga jedni ovde kod mene u selu. Jeste dobar cuvar, аli za moj ukus preteruje u tome. Recimo kad neko ide putem pored ograde desava se da preskoci ogradu i napada. Ograda visoka skoro 1,5 m i ljudi se ne nadaju pa je vise puta bilo cupavo. Tako da po meni ta agresivnost bi trebala da se suzbija od pocetka da ne bi kasnije bilo problema. Ili dobra ograda i upozorenje na kapiji.
 
Iz ovog sto sam citao, takva agresivnost je verovatno podsticana kao i to skakanje po cemu su medju svetskim rekorderima. Mims moze na pp gde si nabavio kuce

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
Za Malinoe generalno važi da su jako zahtevni psi i ako ne dobiju sve ono što im treba svakodnevno mogu biti vrlo nezgodni-problematični. Ima izuzetaka ali generalno to nije pas za svakoga.

Ima na KP jedna ženka od 7 meseci za besplatno. Lik je napisao da keruša nije digla uši ali po meni to nije problem jer sam usvojio ovu tigrastu ženku kada je imala oko 6 meseci sa klempavim ušima a kakve su joj sada uši vidi se na snimku gore. Link: https://www.kupujemprodajem.com/Kuc...ica-malinoa-70376468-oglas.htm?filter_id=1417
 
Nazad
Vrh