Zmaj berači kukuruza

A i ne mora.
Thanks for uploading to Scribd in the past! To make Scribd an active and valuable community, we ask users to upload one quality document for every one they download.
 
Na Scribd-u. Upišem neki pojam,izbaci mi šta je pronadjeno,odaberem,klik na download i onda mi ispiše ono što sam u prethodnom postu c/p. Odnosno za svaki download oni traže jedan kvalitetni upload tj dokument postaje Available for: Reading online, printing, downloading as DOC, PDF, or TXT.
 
Kolege moze mala pomoć posto nemogu naći dimenzije kaisa na zmaju 222 u pitanju su dva ista kaisa izmedju bunkera i velikog i malog elevatora sto pokrecu mali elevator i usta kombajna klin je 19 al duzinu neznam?
 
Kako sva cetri ima ih 2 ?!

Kolega ti je već odgovorio a evo ti slika da se podsetiš da ima 4 remena....

fotografija0193.jpg
[/IMG]
 
Dolovac Je l to beše ono mesto Dolovo o kom ima neka čudna pesma "ko od noža nije bolovo, nek dođe u Dolovo" ????:haha::haha: Hvala, pijem isključivo sokove :osmeh::ppozdrav:
 
Neće ići u staro gvožđe samo me zanima kilaža,ako je skupo da ga sredim menjaću ga za traktorski viljuškar ali lično više bih vole da ga sredim ostaće SIP za prodaju.Čuo sam da ima jedan čovek u Trešnjevcu koji ih sređuje.
 
prepravka jednorednog beraca

Nov sam ovde hteo bi upitati da.li je neko imao iskustva sa prepravljnjem elevatora na jednorednom vucenom beracu New idea to je onaj stari berac po kojem je radjen Zmaj K2. Berac odlicno radi samo mu je predhodni vlasnik unistio elevator kad ga je prepravljao na bunker. Jos ako neko zna kako da okrenem smer lanca posto ce kad se okrene vrteti u kontra smeru.Ako neko ima slike ili zna kako da to urdim nek napise. Hvala unapred.
 
Nov sam ovde hteo bi upitati da.li je neko imao iskustva sa prepravljnjem elevatora na jednorednom vucenom beracu New idea to je onaj stari berac po kojem je radjen Zmaj K2. Berac odlicno radi samo mu je predhodni vlasnik unistio elevator kad ga je prepravljao na bunker. Jos ako neko zna kako da okrenem smer lanca posto ce kad se okrene vrteti u kontra smeru.Ako neko ima slike ili zna kako da to urdim nek napise. Hvala unapred.

Ajde ti nama naslikaj kako izgleda sadašnji pogon tog elevatora, pa ćemo ti lako reći kako da promeniš smer.
 
Nazad
Vrh