Zmaj berači kukuruza

Би....нећеш га ти мењати већ он хоће

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Sta mu ovo treba? 212, Zmaj.
0a86cfbd561ed10628c6c8aa46556eea.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
A znam na.sta mislite, pogledacu. Koliko bi trebalo da budu blizu? Ima li neka mera ili ako moze neko da izmeri pa da mi kaze?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Imas u uputstvu, a uputsvo imas uputstvo ovde, na forumu (isto je za 222, 223, 211, 212... t.j. za sve zmajeve berace - sem 2K, naravno -, ako se ne varam).
 
Nisam bio siguran, zato sam i preporucio da potrazi covek (ne pamtim dobro, pa je i bolje, sto nisam napisao, meni je 24 mm bio u glavi...).
 
Pa da zavisi ali to što sam napisao je neko štelovanje univerzalno i optimalno i tako normalno berem i dobre i loše kukuruze i tako stoji u uputstvu. Pa ja danas promenim po 5-6 njiva i hibrida pa neću valjda ceo dan da štelujem valjke i ploče. Kad se jednom dobro našteluje guram celu sezonu i samo proveravam da se šta nije popustilo

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 
Pa da zavisi ali to što sam napisao je neko štelovanje univerzalno i optimalno i tako normalno berem i dobre i loše kukuruze i tako stoji u uputstvu. Pa ja danas promenim po 5-6 njiva i hibrida pa neću valjda ceo dan da štelujem valjke i ploče. Kad se jednom dobro našteluje guram celu sezonu i samo proveravam da se šta nije popustilo

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Pa i ja tako radim kao i ti ali govorim o knjiškim pričama.:ppozdrav:
 
Nas Z216 ove sezone bas ze.ava... Od pocetka sezone mi sam pucaju lanci i kajsevi. Evo sinoc mi je pukla ova osovina... Pre par godina sam kupio kao originalnu i kad je jutros namontirasmo ona sama po sebi kriva!? Kaze otac da od kad je kupljen nije ovoliko zezao, pa mu preko zime sledi generalni remont...
3375173e9c7cbb52c5b876814a5b1b56.jpg
b31f0af42f0514ca352a6cb51873be24.jpg
7dc1cc41ac5694aa501c9a3e6fa7e385.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ove godine kod mene branje je katastrofa,sirka ambrozije koliko hoces od skoro obranih 50 kj ne znam da li je 5 bilo cisto.Juce Sam isao na njivu gde su see dvojica pokvarila I odustali.Takodje I ja Sam imao zajebanciju u ambroziji mi pukne kuciste roto secke.

Vidim da mi fali jedan noz od tri,da li je doslo do nekog debalansa pa je zato puklo sta mislite?
 
Nazad
Vrh