Zmaj berači kukuruza

pa one ce biti paralelne uvek jer jedan se vrti levo jedan desno.. znaci ako malo pomaknes uvek ce biti paralelne.. to nije merodavno nego da jedan ide kroz pola drugogi tako naizmenicno
 
Nisu uvek paralelne, ako se preskoci zub nema sanse da budu paralelne, pogledaj sliku koju sam postavio
 
Sta je bolje kupiti,Zmaj 213 ili Sempeter KK30?Ili cak uzeti 212 pa ga spustiti,odraditi,ubrzati...i proci daleko jeftinije.Vukao bi berac sa IMT 540 i imam brdovitih njiva.
 
3a8be5e13794bef2b6612dc14ec7fe58.jpg

radovi se privode kraju

Послато са LG-D331 уз помоћ Тапатока
 
Najbolje uzeti dobar 212 za malo novcica

A jesi raskupusio berac, jel to bude gotovo do berbe?
 
Večeras isproban berač,sve funkcioniše u najboljem redu...sejan 666 ubrano na 0.3ha 2.5 bunkera....zahvaljujem se svim kolegama sa foruma koji su svojim savetima pomogli pri remontu
P.S. slike će biti ujutru kad budem pored kompa

Послато са HTC Desire 516 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Nisu uvek paralelne, ako se preskoci zub nema sanse da budu paralelne, pogledaj sliku koju sam postavio

Rece mi kolega Montoya da sam bas komplikovan a kako i nebih kad se prvi put bakcem sa ovakvim stvarima a zelim 100% bit siguran da je pravo podeseno.
Ja sam danas ponovo morao skinut sve ono da bi oslobodio valjke da se dobro vide i cini mi se da sam potrefio kako stoji u upustvu,vljda se neko iskusniji javi i napise da li je ili ne uredu, Evo i novih slika :





I ako moze neko neka baci pogled na one vrhove valjaka svrdla (kako ih u mom kraju zovu ) cini mi se da su mnogo blizu jedno drugom u onom delu nesto pre kucista prednjih nosaca čezista
 
Ok, ali slobodno jos malo ih raisiri, dobri su ti valjci, samo ce da ti gura tuluzinu ako ima mali razmak izmedju valjaka, ovako sa slike mi deluje da su skupljeni.
 
pozzz drustvo.Kupovinu kog beraca bi mi preporucili,teren uglavnom ravnica,imam volju da bude neki zmaj dvoredni ako uopste moze da ga vuce ursus c 355. molim iskustva
 
pozzz drustvo.Kupovinu kog beraca bi mi preporucili,teren uglavnom ravnica,imam volju da bude neki zmaj dvoredni ako uopste moze da ga vuce ursus c 355. molim iskustva
ursus vuce to lepo u ravnici, 221 sa bunkerom sto se mene tice najjednostavniji al radi posao samo tako, mada je 223 najbolji medju zmajevima

Послато са LG-D331 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh