Zmaj berači kukuruza

Змаун је уређен и чека следећу бербу //uploads.tapatalk-cdn.com/20181004/b2be2bea21e3357c95e8b

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sa mojim 222 berem dnevno od 3-5kj zavisi od njive,selidbe,prevoza ove god sam obrao oko 5o jutara bez i jednog kvara imam one zvezde iznad eliminatoraskih valjaka i Brtkinu rotosečku,vetar je maks ubrzan kao i lanci koji uvlače klip...nema zagušenja berem po najvećoj vrućini bez problema mali elevator je uvak čist.Pričajte šta hoćete kad se mašina održava i ne čeka da nešto crkne nego se remontuje redom rade kao dokse berači napravljeni zapravo,delovi jeftini i ima ih tj dostupni su...
 
Slažem se u potpunosti ali većina čeka da se desi kvar pa se onda remontuje a gume se menjaju kad se skroz oližu.Okidački valjci tupi.Zagledao sam ove godine par 222 i sve je isto ili slično održavanje.Kad uđe u neku travu sem sirka tu i staje.
 
Ja i dalje nisam nasao remenicu ni novu ni polovnu, kolega LTZ mi je poslao broj telefona ali nema,Maticev takodje nema.
Ako neko zna ko ima molio bih za pomoc.
 
Jedna jedina je bila u Rumi na vašaru polovna ali sam je ja ćapio za 10 modernih novaca. :osmeh:
Ko ti je kriv kad si lijen.
Kupio i novu osovinu u MGM plamen 17,5e.
 
I dalje nigde nema remenice od svih brojeva ovde iz teme i inboxa sam zvao ljude ali remenice nemaaa.
Probaj nazovi Trgosaobracaj iz Panceva ako oni nemaju onda niko nema kod njih sam ja nasao nesto za 224 sto niko nije imao pojma samo po kataloskom broju imaju sigurno.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Ima remenica ako hoces,sad sam zvao coveka.kosta 60eu,ako zelis mogu javi mi se,dacu ti broj,i mogu ti je u ponedeljak poslati aks om.ili ako ti je hitno dodji do mene sutra,dace mht covek i nedeljom.
 
Maticu za ovakvo snabdevanje sam cuo jednom. Sada veliki gazda je nekada davno razbio ogledalo na rakovici. Ujutru je imao drugo, sa tudjeg traktora. A i pre dve nedelje je klin sa moje prikolice dobio novog vlasnika. Isprer kuce u mrkloj noci je promenio vlasnika. Svaka mu cast, kako su znali kako dw skinu osigurac. En off.
 
Danas je stigla remenica, zahvaljujem kolegi JBRTKA koji je nabavio remenicu i poslao, takodje se zahvaljujem svim ostalim kolegama koji su na bilo koji nacin zeleli da pomognu. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh