Zmaj berači kukuruza

Na 222, 223, 224 imaš čep za ispuštanje i iznad njega čep za kontrolu nivoa. Sipaš dok ne procuri na gornji čep.
(Kad procuri, vratiš čep i onda još malo doliješ za svaki slučaj! ::namigivanje:: )
 
214 imam, proverio sam ima 3 cepa.Donji za ispustanje, ima sa strane i gornji za dolivanje.

Znaci sipam dok ne procuri na ovaj sa strane?

Danas sam uzeo ulje na pumpi nisovoj nije imalo api gl 4 uzeo sam api gl 5 sae 90.Bas je skupo.
 
Greju mi se krajevi dva komusacka valjka ito na onoj strani gde je glavni elevator sto vuce ocisceni kukuruz,pretpostavljam da je lezaj u pitanju te me interesuje da li se sme tako radit sa njim jos nekih 4-5 hektara,taj kraj gde se greje toliko je vruc da se skoro nemoze drzat ruka.Kad odozdo pridjem valjcima pola onog kucista gde su ti valjci je vruce a pola nije uopste,da li se sme cim malo pokvasit recimo WD ili nesto drugo da samo izdrzi ovu sezonu,neznam uopste da li ako bilo cim pokvasim da li moze dospjet do lezaja eventualno da ga malo razradi.
Ako resim da to odradim da li neko zna broj lezaja i koji je najkvalitetniji za uzet a u pitanju je Zmaj 223
 
Ljudi da li znate zasto vetar na samohodnom zmaju 241 ne izbacuje sljam napolje?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko stelovanje komusackog stola na 212s? Malo mi ostavlja kukuruz ne ociscenj?
Msm, da li mogu da se priblize oni valjci malo ili tako nesto?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh