Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
ловац лука па ти си геније,свака ти част.имаш ли можда комплет слику утоваривача и како си решио ауспух?
Utovarivac je onaj naj stariji od Fergusona od okruglih cevi
Samo je kašika prepravljena na KROKODIL
I hidraulika za nagib ba sebe od sebe
Radi jest bogažija jbg
Ide 5 creva i ima 5 klipova
0c2cbc6beee3792a11ec99f256cec832.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nemam utovarivac,ali kad bi imao,ne bih ga sigurno koristio bez ovako neceg ,slicno kao dzojstiku ,lakse i brze upravljanje kasikom.Razvodnik je Bugarski ,bar koliko sam gledao po oglasima,takvih je najvise u prodaji ,stoga ako kasika trazi 2x dupla izvoda,znaci razvodnik sa 2 rucice ,on je oko 13k dinara,plus doplata za tu kao palicu/mehanicki dzojstik ,ne vise od 20-ak hiljada po meni.

http://hydraulic-center.eu/shop/hid...ucni-razvodnik/2p80-rucno-komandni-razvodnik/
Ili ovako,dzojstik u kabini,razvodnik negde dole van iste.
Jel ti stvarno misliš da mi ostali nebi znali to da koristimo?
Vrlo rado bih kupio JD 5045DV sa sve djojstikom i utovarivacem da sa njim tovarim i radim sve poslove
Kabina klima 2 brzine kardana izvodi vazdušni sic,
Nego komšije će zameriti pa zbog njih neću


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Maticu значило би,као да не,сликај ако можеш.
Ловац лука https://www.olx.ba/artikal/32997255/prednja-kasika-sa-tri-klipa/ о овом утоваривачу је реч,и остали што гледам су слични.За њега морам да правим конзолу,ако пазарим на стари тип имт са кабином старе типе,да некако избегнем ауспух,а светла сам прилично сигуран да нећу моћи да избегнем.Зеза ме онај доњи носач кабине њега морам да склоним,а ако ту вежем конзолу смета кабина,
 
Kabina NE smeta, a auspuh pomeriš, gibljivo crevo i gde god hoćeš
Farove ubaciš u masku ko novi tip

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nemam utovarivac,ali kad bi imao,ne bih ga sigurno koristio bez ovako neceg ,slicno kao dzojstiku ,lakse i brze upravljanje kasikom.Razvodnik je Bugarski ,bar koliko sam gledao po oglasima,takvih je najvise u prodaji ,stoga ako kasika trazi 2x dupla izvoda,znaci razvodnik sa 2 rucice ,on je oko 13k dinara,plus doplata za tu kao palicu/mehanicki dzojstik ,ne vise od 20-ak hiljada po meni.

http://hydraulic-center.eu/shop/hid...ucni-razvodnik/2p80-rucno-komandni-razvodnik/
Ili ovako,dzojstik u kabini,razvodnik negde dole van iste.

Све је ствар навике и онога што имаш. На свако управљање утоваривачом се навикне. Има ли неко последњи 549 и имт утоваривач? Како се показала та комбинација и одговара ли положај полуга за управљање утоваривачом кад су на левој страни и ниско?
 
Све је ствар навике и онога што имаш. На свако управљање утоваривачом се навикне. Има ли неко последњи 549 и имт утоваривач? Како се показала та комбинација и одговара ли положај полуга за управљање утоваривачом кад су на левој страни и ниско?
Ja sam sve pozicije isprobao i najvise mi lezi desno visoko, creva se gotovo i ne vide a ne smeta ulazenju i izlazenju. Oslonim lakat na blatobran i saku stavim preko obe palice. Korenom sake pomeram jednu a prstima drugu, jako zgodno.
 
@Dragan Kovacev
Gde :)?,u Jarkovac znam za jednog ,ali nije ovaj.Ne pitam ja zbog kupovine ,iskreno te masine su precenjene malo uzevsi u obzir cene iz oglasa ,pa dodas malo vise i imas mogucnost kupovine losjih ULT-a i Radoje Dakic utovarivaca ,koji su 10 puta sposobniji nego obican traktor sa kasikama.
 
Ult je da se uposli a ne da skuplja prasinu. Za porodicna gazdinstva nema bolje od traktora sa frontalom, molo zrno, malo rol bale, malo stanjak i jos 100 sitnica koje bi morao na oruk!
Ovaj je kod Slobe bosanca u Boku. Taj u Jarkovac je stari tip 577 i ni blizu ovog stanja.
 
Pozdrav ljudi. Burazer je nesto cackao i otkacio sve zice na kablu koji sluzi za magnetne venitle krokodilke. Da li ima neka sema za povezivanje ili neko pravilo? Uticnica je kao kod auta za signalizaciju...
3bcdc0041f88e43298a3dc6256b4e716.jpg


Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh