Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
Nije to problem kod malih brzina, problem moze nastati ako se krene malo brze a to se desava kad se ciste putevi jer gurati snijeg pred sobom nije neki teret...
 
Na svaki ide prepravka , a to kosta 200-300e . Sve zavisi od bravara na koga naletis .
 
koliko tereta moze da ponese prednji utovarivac ako je viljuskar na njemu, mozeli paletu gnojiva da istovari oko 1250 kg
 
Jako teško, drug ima na rusu 82 jedva 750kg na vilama, on tovari boxove sa povrćem, krompir itd


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ja sam 1500mg skidao,ali zadnji kraj u vazduhu .
FB-IMG-1550157606982.jpg
1100kg mu je taman kao ovo.
 
jel mislis ne moze hidraulika ili dize zadnji kraj
Diue zadnji kraj, i još pucaju felne napred, imao je sa zabicama, pa je stavio pune i one pucaju,
A prednji most se raspada, ako iskljuci prednju vuču mrtav je bukvalno stane
Pa ja na 560 imam 300kg tegova nazad,
Korpa za djubar je teska 200kg i uhvatim 200-300kg djubra i hoće da digne zadnji kraj oće da pukne popola, i skidam linijske gume stavljam C gume a sad hoću balonke 15,3 napred da manje upada

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nema potrebe za tim 15,3 kad imas balonke 16 od malih djubretarki, stavio sam na 577 12 platni balonke kao top stoje, a imao je taj vulkanizer i 14platni al nije hteo da se zeza kaze tesko bi ih stavio a i nema potrebe dovoljno je ovih 12, evo vec koju godinu. Liniske sam pocepao za 2meseca.
 
Kako znate da ce ova kasika da odgovara za Belarusa npr ?.Sta se tu gleda na tim prednjim kasikama da bi odgovarale za odredjeni traktor ?,ili im je kacenje za ram traktora isto ,nebitno od proizvodjaca-modela ?.Mada ne vidim kako bi kasika za traktor od 150-200 ks odgovarala na manjim traktorima.
 
Nazad
Vrh