Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
T 40 isto ide ima reverzer može se naći po našim selima jeftino 1000-1500e e onda još ventil prioriteta klip orbitro oko 150_180e
l i okretanje komandi sečenje kabine i VATRA PAPRIKA
Ili čak mali rusić ŠTA ŠTU pa da otkucava dok tovari
Oko 600_800e i opet hidro volan i komande
A na ursusima sam gledao OKRENU TANJIRASTI to sam na YouTube video, tako može i na MTZ da se okrene TANJIRASTI

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
T 40 isto ide ima reverzer može se naći po našim selima jeftino 1000-1500e e onda još ventil prioriteta klip orbitro oko 150_180e
l i okretanje komandi sečenje kabine i VATRA PAPRIKA
Ili čak mali rusić ŠTA ŠTU pa da otkucava dok tovari
Oko 600_800e i opet hidro volan i komande
A na ursusima sam gledao OKRENU TANJIRASTI to sam na YouTube video, tako može i na MTZ da se okrene TANJIRASTI

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
E to je ono sto nisam znao... sad mi je jasno, video sam ursusa sa ovim ali sam razmisljao kako moze smer da se okrene, jer nelogicno je da ga vozi u rikverc non-stop. Sad mi je jasno

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Meni se bas svidja ovo resenje sa ovim traktorima sa "reverserom" :svinja: moze i ovako, i onako... bas je prakticno.
 
Ево палетар који сам сликао у пролазу за п.у
c12c458f35f8684426d9e0220f3e8f6b.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
Koja je cena ovog gvožđa?
 
Treba felne sa pomerenim srcem ko od zmaja , ili ove okrenuti kontra a na mostu ga skupiti za rupu

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Stvarno ne bih da lupam al je bilo povoljno, i kad me uveo covek u magacin da biram koju hocu bilo je nekih 500kom.Poslacu ti broj u pp da ne kacim ovde, ako jos nekom treba broj neka se javi. Ovo je dobro resenje i za prikolice od 3-4t. koje nose 16.

- - - - - - - - - -

Драгане јел ти не чеше гума од рукавац,одавде изгледа да нема ни милиметар луфта.

Ima nekih 5mm :osmeh: do rukavca, bilo bi bolje da je felna od malog zmaj beraca ili od z142. al ide i ovako ne cesa.
 
Ja sto sam gledao nema ispod 130e komad
A i 7,5r16 12pr ima nosivost al uzana ona je 70e komad
A 10,75r15,3 12pr je 70e komad
A linijska 7,5 r16 sa 8 pr ima za 55e komad




Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Sad razgovarao sa covekom iz Melenaca pravi prednje utovarivace.Jel zna neko kakvi su kvaliteta?
Ja sam video coveka danas i rekao mu da sam procitao tvoj post pre nedelju dana. Kaze propustio je da ti da par telefonskih brojeva od ljudi koji su kupili utovarivace od njega, pa je zamolio mene da postavim ovaj odgovor na tvoje pitanje. Kaze da ima broj od kupca iz Kumana 060 0786683 i iz Sombora 060 7092002, pa ces ako zelis najbolji odgovor dobiti od njih.
 
inF77FQ.jpg

FF0g4Gg.jpg


Ima i od 14 platni, te su vecite kad ove od 10 traju, mislim da je za one od 14 trazio tauzenku vise od ovih.



Питање за власнике ИМТ трактора без хидрауличног управљача, како сте решили проблем биксни , лежајева у предњим точковима и тешко мотање волана са пуном кашиком? Има ли неке веће користи од широких гума ?
 
Znam da može da se sredi da ide lako, radio sam zetu i komšiji ali oni nemaju ni tegove a ne utovarivac, na jednom 549 u firmi je bio utovarivac i bila je muka ziva dok nisam stavio hidro volan

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Malopre gledam 560 na kupujem prodajem ima jedan sa riko utovarivačem kašikom za kasiku trazi 1500e a čini se dobra skroz, to mi baš povoljno
Sad jel riko ili brus ali dobar


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Да ли је неко од колега можда правио постоље/конзолу за предњу кашику на имт 588/577 исто је,у преговорима сам за предњу кашику без конзоле,па да знам колико да рачунам,колико излази материјал и које дебљине су потребне отприлике ако одлучим да правим.
 
Да ли је неко од колега можда правио постоље/конзолу за предњу кашику на имт 588/577 исто је,у преговорима сам за предњу кашику без конзоле,па да знам колико да рачунам,колико излази материјал и које дебљине су потребне отприлике ако одлучим да правим.
Radio za 560 nije skupo
Sve zavisi koja kašika ide
Evo već preko 500 prikolica nije se mrdno
Ploče gde su vijci 15mm, cevi 6mm greda ispod 8mm ide na 4 vijka odozdo i zakačena pločom 10mm za ova 3 vijka sto drže kabinu sa obe strane

734ac0acd585f8e05ba63e64940084f8.jpg
08fb4cb4a47f3070840aba3e13905de8.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nemam utovarivac,ali kad bi imao,ne bih ga sigurno koristio bez ovako neceg ,slicno kao dzojstiku ,lakse i brze upravljanje kasikom.Razvodnik je Bugarski ,bar koliko sam gledao po oglasima,takvih je najvise u prodaji ,stoga ako kasika trazi 2x dupla izvoda,znaci razvodnik sa 2 rucice ,on je oko 13k dinara,plus doplata za tu kao palicu/mehanicki dzojstik ,ne vise od 20-ak hiljada po meni.

http://hydraulic-center.eu/shop/hid...ucni-razvodnik/2p80-rucno-komandni-razvodnik/
Ili ovako,dzojstik u kabini,razvodnik negde dole van iste.
 
Nazad
Vrh