gasno ulje 01

Nama kombajn vidno više troši, koliko tačno nisam siguran.
 
A da li je neko primetio da prilikom slučajnog prosipanja po betonu gasno ulje u roku par sati nestane.Čak ni fleka ne ostane. :sta: Šta li su nam smućkali.
 
Ja sam primetio da kad izvucem sipku iz rezervoara jedva se vidi nivo dokle je gorivo, nekako nije masan,kao da je voda.
 
To za prosipanje po betonu sam i ja primetio.Posle D2 uvek je ostajala masna fleka a posle GU ništa:sta:.U svakom slučaju ja idem 1/2 ED+1/2 GU tako da o potrošnji ne mogu komentarisati.Sledeće što uzimam je ED i dodaću aditiv za mazivost.Nekako mi je on sigurniji za dolazeće zimske dane.
 
punck to je vrlo lako izračunati.sve ima svoj kapacitet pa i srbija.izračunaš dnevnu potrošnju na nivou srbije pa nedelje pa meseca i dobiješ priblizno cifru sa plus minus,pa zato su rzsi zatvorili sve jugopetrolove pumpe.otarasili se radnika,rus radi veleprodaju a mi ja ti .. maloprodaju,ali kapacitet ostaje isti sa manje radnu snagu.kao eps ima sedam miliona brojila puta dinar samo,ili puta posto tačno znaju kolko će saberev lovu,nego sipajte ulje u ed zale se mnogo ljudi na boš pumpe stari tip mehaničke,ed je suv i nemaju podmazivanje i ispucaju klipčići ventilčići...
 
.U svakom slučaju ja idem 1/2 ED+1/2 GU tako da o potrošnji ne mogu komentarisati.Sledeće što uzimam je ED i dodaću aditiv za mazivost.
Sta sipas sa ED-om? Neki dvotaktol? Ako recimo za motornu testeru ide 2%, a njoj treba podmazivanje, obzirom da je ED "suv" pa je zato traktoru "potrebno" podmazivanje, koliko sipas u naftu i sta?
 
Sta sipas sa ED-om? Neki dvotaktol? Ako recimo za motornu testeru ide 2%, a njoj treba podmazivanje, obzirom da je ED "suv" pa je zato traktoru "potrebno" podmazivanje, koliko sipas u naftu i sta?

Ljudi manite se sipanja kojekakvih ulja u gorivo tako unistavate dizne.

Dvotaktol je ulje namenjeno za podmazivanje dvotaktnih benziskih motora. Traktor je vozilo sa cetvorotaktnim dizel motorom.
 
ja sipam evro dizel i nema problema za sada u pitanjuje imt 539, nadam se da u ovoj temi ne moram da imam 50 traktora da bih mogao da kazem dobar dan|!!!
 
Isto se uzima jer zemlja je jedna.Nije se udvostručio broj hektara nego broj gazdinstava.Zemlja je tu od povlačenja mora(Panonskog) i ona je skoro ne promenjiva veličina.
 
Citam ove komentare pa neznam sta da radim.Imam rusa 2011 820,nezna mogu li dobiti ED? Ili sipati ovaj novi GU??
 
Sta je moj 820 popio d2 iz ruskih i kojekakvih brodova ovo mu dodje kao posle mamurluka koka kola :haha:mislim na ed i ovo gasno oil,Odlicno je ovo gorivo nisam primetio nikakve razlike niti imam vremena za to!mislim na oil
 
Nazad
Vrh