DEUTZ

Ja bi gaza te pare uzeo ako je ispravan. Po glavcini bi rekao da je prednja vuca ZFova, a za menjac ne znam. Ili je Deutz kao na Torpedu ili je ZF. Motor kao motor pouzdan i izdrzljiv:ppozdrav:
 
Pa uzeo bi ga i ja. Nego nemam para trenutno. Dobro bi mi dosao kao zamena za Zetora. Pa sam zvao cisto informativno, reko ako naleti neko za Zetora, pa da uzmem taj.
Ali drzi cenu, kaze to mu fiksna cena, ali kaze da je potpuno ispravan.
 
Jedino mi se ne svidja sto je farban. Vise volim kada ga vidim u fabrickom stanju, pa da ga ja farbam ako treba.
Ima po Hrvatskoj takvih, cak mislim da ima i neki Agrostar sa 4 cilindra. Ali je pitanje koliko se iplati da se uvezu u Srbiju.
 
evo jedna za temu!:ppozdrav:
2rq2ix4.jpg
 
]


Bas lepo izgleda sa ovim belim felgama, veoma cesto bolji izbor boja uradi vlasnik nego fabrika koja ga je napravila.
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel je gledao neko mozda onu agroprimu sto sam postavljao link? Bas me zanima kakva je. Ako je dobro stanje, mislim da ce se prodati za tu cenu, mozda nesto malo manje.
Da mi je blize, otisao bi da vidim, cisto iz radoznalosti....
 
:bravo::bravo::bravo:
Jel se secas mozda kolkko je kostao i koj model? Naravno pitam bezveze, necu ga kupiti.
 
Manjevicu to ti je 9340 ttv. U trenutku kad je slika nastala ovo je bio jos prototip. tek od prosle godine je u prodaji. kosta puno. oko 150 K plus PDV.
 
Jel je gledao neko mozda onu agroprimu sto sam postavljao link? Bas me zanima kakva je. Ako je dobro stanje, mislim da ce se prodati za tu cenu, mozda nesto malo manje.
Da mi je blize, otisao bi da vidim, cisto iz radoznalosti....

Manjevicu ako si zainteresovan, mogu da odem da ga pogledam, to je 15-ak km od mene.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh