DEUTZ

@Beli76 Kada je oznaka samo Dx, to su modeli pre. I Agroprimu I Agrostar su Dx, ali noviji. Usput kod dog u obrezu se farbaju I tapaciri unutra kabine. I ti traktori kod njega ne vrede vise od 9-10 hiljade. Zato sto dovozi samo krseve.

- - - - - - - - - -

I meni se sviđa Tumosan traktor ali mi se ne sviđa njegova cena.

Onaj 8095, kosta 23000e, bez PDV a. Sto I nije puno za nov traktor. Mislim da je jedan od najpovoljnijih u toj klasi.
 
http://www.polovniautomobili.com/traktori/7459833/deutz-fahr-agroprima-451
E ovo mi treba za sitnije poslove i da ore sa 3x35. I da zavrsim sa traktorima narednih 15 godina. Nego sa ovim cenama I susom, nece skoro. A I cena je dosta jaka.

Ajde ti meni objasni , prodaje tako dobar traktor a na jednoj slici mu izviruje iz garaze IMT ovdje lokalno su ih zvali čerčil , zasto ne ostavi tako dobar traktor a rijesi se tog IMT-a koji je orao dok je jos tito plovio galebom po nesvrstanima:haha::haha:.
 
@Beli76 Kada je oznaka samo Dx, to su modeli pre. I Agroprimu I Agrostar su Dx, ali noviji. Usput kod dog u obrezu se farbaju I tapaciri unutra kabine. I ti traktori kod njega ne vrede vise od 9-10 hiljade. Zato sto dovozi samo krseve.

Evo slika pre 3 meseca kad sam svratio u prolazu.. Inace, uvek bude po neki DX, extra sredjen, ofarban, oko motora i menjaca neznam da li radi nesto, nisam ga pitao...
ce015730908e005a1c572e16633a0a5a.jpg
 
@Beli76 Kada je oznaka samo Dx, to su modeli pre. I Agroprimu I Agrostar su Dx, ali noviji. Usput kod dog u obrezu se farbaju I tapaciri unutra kabine. I ti traktori kod njega ne vrede vise od 9-10 hiljade. Zato sto dovozi samo krseve.

Hvala, vidi se da je maksimalno nasminkan. Razmisljam da prosetam po belom svetu (ako bude prilike),... pa da pazarim nesto, dobro, ocuvano a jeftino :osmeh:
 
Ajde ti meni objasni , prodaje tako dobar traktor a na jednoj slici mu izviruje iz garaze IMT ovdje lokalno su ih zvali čerčil , zasto ne ostavi tako dobar traktor a rijesi se tog IMT-a koji je orao dok je jos tito plovio galebom po nesvrstanima:haha::haha:.

Ja nisam rekao da je ovaj u ekstra stanju. Nego da mi se svidja takav model. Ja taj traktor nisam gledao. Mozda prodaje, zato sto mu treba malo veci, mozda je krs, pa hoce da ga se radi.
Ja sam naprime prodao Deutz a od 80ks, da bi kupio od 100ks. A taj sto sam prosao, bio je dobro stanje.
Ja sam zadovoljan za sada sa Deutz om. I kako radi, zadovoljan sam I sa udobnoscu. A najzadovoljniji sam sa potrosnjom.
Zato sto ustedim kroz gorivo za odrzavanje. Pa I neka se kvari. Ustedim kroz gorivo za opravku. Ali mi se za sada nisu kvarili.
A to sto ti nisi zadovoljan sa velikim dajcevima, to je tvoja stvar.
A kada bi ja kupovao traktor od 160ks, kupio bih Fendt a. Zato sto je po meni Fendt broj jedan. Ali za ovo sto meni treba mislim da je Deutz zakon.
 
Ko je rekao da nisam zadovoljan dajcevima, ja ti kazem da mi logika kaze drugacije, ako je covjek imao traktor 55ks i uzeo 90ks , znaci ima orudja za 90ks jer ti kaze da traktor radi, a ne prodaje orudja za njega(to ne znam, pretpostavljam) da bi kupio veci traktor, vjerojatno ce raditi sa 55ks sa plugom od ovog od 90ks:haha:.

Ja znam zapadnjake koji su u oglasu i kojih se rjesavaju da skinu nevolju sa vrata, recimo ako ti prodavac kaze da je unutra "tempirana bomba" , da li bi ga kupio, normalno mora da ga hvali , ti kad ga kupis onda ces poslije odredjenog vremena kad ta "tempirana bomba" proradi otkriti sta si kupio. Svi su redovno servisirani i sve najbolje o pokojniku:cool:. Ne kazem da je svaki takav ali ja znam za nekoliko, u biti skoro svi koje znam da prodaju:haha:.
 
To stoji. U oglasima samo samo krsevi. Obisao sam ih dosta letos kada sam kupovao traktor. Jedva da nadjem u fabricko stanju, da nije lickan. I to sam morao dati jedno 3000e vise od realna cene.
 
da valja nebi se prodavao, al ima onih i 5% što moraju prodati, ili neće više raditi zemlju, odlaze u inozemstvo raditi.....to se još nekako isplati kupiti
 
Onaj Deutz sto ga je Manjevic postavio je u mojoj blizini, mislim da znam ciji je ali nisam sto posto siguran. Ako je taj sto ga poznajem, onda je traktor stvarno ok.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Sta se sve radilo oko njega od kada je kupljen?koje su mu slabe tacke...i najvaznije cena kosatanja do sada?koliko imam dodira sa stranim brendovima,skupa je satisfakcija imati ga u dvoristu...
 
Pisao sam negde šta je sve radjeno. Od tad je valjda na spisak troškova dodato samo zamena svih 6 bosch pumpi. Pošto su one kineske davale previše goriva.

Uloženo je oko 2000-2500e.

A što se tiče toga koja mu je boljka, to ne znam, jer sa njime apsolutno ni jednu operaciju nisam radio. A stričevi i brat se ne žale ni na šta, jedino kažu odjedared izgubi snagu u oranju. Recimo ide 9+ km/h i u momentu spusti na 7,5 km/h.
Mislim da ga nisam ni vozio Posto sam u Kovacici jedva 4 meseca proveo.

Al na forumu više vole Dajca nego Dzoniku pa o njemu i obaveštavam

Uglavnom, do sledeće sezone će biti tip top. A onda ako neko ponudi 25-6-7 iljada, može da ga tera. Ako ne, služiće on striceve ohoho.


Sent from my HTC One mini using Tapatalk
 
Nazad
Vrh