DEUTZ

evo jedna za ljubitelje malih zelenih.........................pozdrav za mestane sela Kukujevci.....
2uo0u4o.jpg
 
kod tebe se slika sama okrenula cim su se nasle one dve u pozadini...............(imas li broj tel. bar od jedne)

- - - - - - - - - -

evo da se nemora kompjuter okretati......
1ytnwm.jpg
 
Da imam broj nebi imo prste, zena bi me iskasapila skroz :) prosto sam se iznenadio kad sam video novu 9-ku :)
 
Kako su radili tako su i prosli.Vecina uvoznika i zastupnika su blago receno neozbiljni i sa cenama nenormalni.
 
@mirmag
Koji je to Agrofarm?
Od SDF korporacije je dosta cenom povoljan Same Explorer. U selu ima od 105ks. Vrlo jednostavan traktor a cenovnom mislim da je oko 32-33+pdv placen
 
Не бих ти одмах знао сад рећи тачну цену урсуса,знам да на пуну цену иде 35 посто од владе РС доле,па пдв па 10 ик 15 посто на домаћи производ.значи преко пола цена доле..А дајц је излазио мало јаче од 15 000 е,тј 32 000 км,имао климу,остало клот.
 
Pa to se onda isplati kao nasi ljudi sto su radili saradnju sa albancima na kosovu 80tih.Posto je kosovo bilo nerazvijeno dobijali su i imt traktore dosta jeftinije od ostalih delova srbije.E tu onda uskoci neki albanac kupi traktor i odmah ga preproda i zaradi.a ovaj sto ga kupuje novog dosta ustedi.
 
Nazad
Vrh