DEUTZ

Kristi i mi smo bili juče u Kaću.Mogli ste nam se barem javiti.
 
pozdrav prijatelji imam Agrotrona 6,45 tt imam problem sa kocnicama kada zakocim on stane a nakon par sekunda kocnice puste dali znate do cega je problem .
 
Kakva su vasa misljenja o ovom traktoru. Da li je bolji od 539 ? Tacnije brat me nagovara da kupim ovaj , a da prodam moj 539.

9lir76.jpg
 
taj traktor je boli glava,mali potrosac i za sitne poslove dusu dao(prskanje ,spartanje,prevoz radnika itd)sipas i zaboravis.pandam 539 nasem ali 100 puta bolji
 
Sta ti korindjas,svaki tvoj post moram da procitam 10 puta da bih odprilike shvatio poentu price :haha:
:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
postoji mogucnost za takvu cenu, jer dovoze ukradene traktore iz nemacke i poljske.ali onda nema registracije jer ce ga uzmu cim pokusas da ga registrujes.dize se velika frka oko toga na svu srecu mi nismo spomenuti u tom izvestaju rumuni,bugari,ukrajinci i litvanci.
 
kako uopste udje u zemlju ako je ukraden? Zar niko ne proverava na prelazu broj motora, sasije...
 
E to bi bas voleo da vidim kako izgleda kad se krade toliki traktor, pa jedino da ga tovare na neki kamion odma i gas ali i to nije bas jednostavno i brzo pa mi bas nije jasno kako se izvode ovakve kradje :sta:
 
Nazad
Vrh