DEUTZ

Slike sa današnjeg terena:
img0094.jpg

img0093.jpg
 
Uf,koja ponuda.Takava traktor u Srbiji kosta od 40000-46000 evra+pdv u zavisnosti od menjaca i opreme.
 
Pa to je cena sa povratom od 35% znaci kada se izracuna ukupna cena to je oko 38000 eura. Ovo je izgleda neka osnovna oprema (pogledajte poluge). Inace firma je ok kupovao sam kod njih neke masine.
 
Evo malo slika sa sajma:
Ovo mi se jako svidjalo ove godine sto su bile i cene izlozene kod pojedinih proizvodjaca traktora,ne moras nikoga smarati vidis najosnovnije podatke i cenu.
dsc04330i.jpg

dsc04333fr.jpg


dsc04329u.jpg

p.s.cenu drugih modela necu stavljati da ne ispadne da reklamiram neciju firmu,ako je problem nek se moderatori zale pa cemo da uredimo sliku broj 2.
 
Pa to je cena sa povratom od 35% znaci kada se izracuna ukupna cena to je oko 38000 eura. Ovo je izgleda neka osnovna oprema (pogledajte poluge). Inace firma je ok kupovao sam kod njih neke masine.
A da li je uredjeno nekako da kupac traktora na taj nacin mora da zadrzi traktor u vlasnistvu (npr5 god), ili moze da ga proda odmah?
 
jbg jeste malo poskup ali su svakom slucaju je kvalitet...moj cica pregovara da uzme od njih deutz samo manji a da mu uzmu rakovicu 65 u racun,,,izaci ce ga oko 29 ooo km....:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh