DEUTZ

Bili daj malo slika od toliko tvojih hektara i tih silnih traktora i svega!u tvom profilu ja bato ne vidim ni jednu sliku.dokazi da imas to sve ili te je mozda sramota toga svega:haha::haha:
 
Ja da ima te pare koje pominješ uzeo bi Zetora prvo iz ljubavi prema tim mašinama, a i po kvalitetu. Na drugom mestu mi je uparvo DF Agrotron.
Ne mrzi tebe niko, ali me strašno podsećeš na jednog bivšeg člana foruma koji je vodio istu politiku kao i ti "TO JE NAJBOLJE JER JA TO IMAM", koji je eto igrom slučaja takođe bio fan JD-a. Prvo se mićo tehnički obrazuj, pa onda to promešaj sa praksom koju imaš i otvoriće ti se oči! Niko ne osporava kvalitet JD-a, ali s' obzirom na tradiciju koju ima sramota je što zadnjih godina njihovi traktori i kombajni imaju sve više mana....to ja ne izmišljam, to govori iskustvo njihovih vlasnika!
 
e te lutke cugi,jebm ja onog ko kaze da nisu dobri i da nisu kompaktni,tako da mi se mnogo svidjaju ovaj sa slike ima mozda 110-130ks a nije glomazan
 
To je 150-ka, u tome im i jeste lepota, skladno izgledaju, a jaki su, malo su laganiji za teže zemljište (eto jedne mane ::namigivanje:spavam:, ali su za moj kraj idealni!
 
savrsenstvo od traktora,skladan do j...
a bar je za tezinu lako naspi vode u gume i teraj,a i gume su velike tako da imaju dobar kontakt sa podlogom
 
hmmm .. pa pd "krivaja" kod backe topole ima 3 agrotrona kupljena preko miskovica i 5 jd od 120 pa do 200 ks john deerovi imaju oko 10.000 radnih sati (radjeni redovni servisi,nista nije menjano sem filtera i ulja,granica za JD je oko 15.000 casova rada) i rade jako lepo, a agrotronovi imaju oko 5000 radnih sati i vec su pocele neke sitnice da se menjaju tipa creva hidraulike i tako to ...


jbg. ipak ne bi smelo da se dogadja da iz fabrike jednog renomiranog proizvodjaca sa tradicijom kao sto je JD, da izadju lose serije ali upravo to se desava pa sta te zapadne !
 
cuj ta crjeva nepravi sigurno DF vec neka firma koja isporucuje DFu, i to nije nikakvo mjerilo kvaliteta da si reko da je vrisno motor il mjenjac onda bi se :sta:
 
ali i to mnogo nervira i zna da odnese ::novac::
situacija da kupis nov traktor i on danas treba da poore 50-100ha i pukne ti crevo koje cekas 2dana i koliko ode ::novac:: ::novac:: :udri: :udri:
 
mladen je napisao(la):
cuj ta crjeva nepravi sigurno DF vec neka firma koja isporucuje DFu, i to nije nikakvo mjerilo kvaliteta da si reko da je vrisno motor il mjenjac onda bi se :sta:
Ocenjujemo celokupan traktor a ne samo menjac i motor koji su sigurno jako jako dobri i to niko ne osporava,sitnice odredjuju kako se ko kotira !
Verujem da isto mislimo !
 
ajde da vidimo sta znate o DF agrofarm 85 ,motor ,mjenjac crijeva itd. :sta: :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234636517[/time]_________________________________________________


ofarm20mediumly0.jpg/1/w420.png[/IMG][/URL]
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234636935[/time]_________________________________________________

 
jedino sto znam da bi mi bas takav odgovarao :haha: :ppozdrav:
cim dobijem sedmicu na loto kupujem ga da se samo vozam po selu i nista da ne radim :D :ppozdrav:
 
branko je napisao(la):
Dzan je napisao(la):
Evo slike od kumicevog Deutz-a.
Jako dobri traktori.

A što moćno izgleda sa tim germinatorom...

nije to germinator to je nazovimo tako kratka tanjurača,( Amazone catros)
imamo mi jednog DF agro? 100ks nevalja ništa,a i neradi ništa,uglavnom stoji i ako nešto treba a nema slobodnih traktora onda nešto preveze
 
Da, da...
To jeste tanjirača, ali ovaj njegov kumić sa tim Dajcom radi predsetvenu pripremu za repu sa germinatorom. Na to sam mislio, a nisam bio dorečen.
Takođe ga koristi u transportu...
 
Nazad
Vrh