DEUTZ

Neke su bili ali opet slike su ok.
 
momci evo cijene nekih modela u austriji

kompakt Agolux 310 62ks od 27990 evrova osnovni modol

Agroplus 315 Ecoline sa prednjom hidraulikom i kardanom 72ks od 32790 evrova osnovni model

Agrofarm 420 Evropa sa prednjom hidraulikom i kardanom 99ks od 40990 evrova osnovni model

Agrotron 6-to cilindras sa prednjom hidraulikom i kardanom 121ks od 62690 evrova osnovni model.

evo da se mogu usporediti cijene.ja samo znam da su mnogo,mnogo skupi.....
 
Pitanje za poznavaoce torpeda, da li mi možete javiti gde bi se moglo pronaći levu zadnju "čizmu" ili ceo zadjni deo od starog torpeda (Deutza) 12006 od 120 konja.
Traktor je 1971. godište, a ovo tražim za jednog prijatelja kome se havarisao traktor.
 
Auuuuuuu Deutz Agrofarm 420 je zver :D, pogledajte ovo oranje !

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=24GmVFxz9QQ[/youtube]
 
Добар, немам речи. Види тек овог грмаља.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yJQWR3QTBw4&feature=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eRas3VlpAD8&feature=related[/youtube]
 
@zorancile

Zoki, nije to bitno, važno je samo da nađemo gde bi se moglo naći delova za taj traktor. Ako znaš nekoga pošalji mi broj na PP. Ja takav traktor nisam nikad ni video, a do malopre nisam ni znao da postoje od 120 konja tih godišta.

Pozdrav.
 
Okrim je napisao(la):
Pitanje za poznavaoce torpeda, da li mi možete javiti gde bi se moglo pronaći levu zadnju "čizmu" ili ceo zadjni deo od starog torpeda (Deutza) 12006 od 120 konja.
Traktor je 1971. godište, a ovo tražim za jednog prijatelja kome se havarisao traktor.

Ja mislim da on ima ZF menjac, trebalo bi biti na plocici neki serijski broj toga menjaca. Mozda navodno odgovora od Fendta ili Shultera.
 
@ zrine892

On ima ZF menjač, a havarisan deo nađen u Novom Miloševu. Zahvaljujem svima koji su se odazvali da se tako brzo pronađe potreban deo.

Pozdrav od Mirka iz Kule. :cao:
 
Okrim je napisao(la):
@ zrine892

On ima ZF menjač, a havarisan deo nađen u Novom Miloševu. Zahvaljujem svima koji su se odazvali da se tako brzo pronađe potreban deo.

Pozdrav od Mirka iz Kule. :cao:


Super onda. Drago mi je da ste rijesili :) :ppozdrav:
 
Molim sve koji poznaju Deutz Fahr traktore da mi odgovore. Moj rodjak treba da kupi dajca 6.50 ali se nesto ne uklapaoko godina . pitanje je kako da znam kad je tacno proizveden traktor, i dali to negde pise na traktoru. Kako mogu u kupovini da budem siguran da je regularno sto se tice papirologije sto se tice tog traktora?
 
meyconi daj neke konkretnije informacije npr. da li postoji ili se poravio taj tad i tad
Post je spojen: [time]1297713743[/time]
_________________________________________________
postoji plocica sa godistem va desnoj strani " kolevke "
 
Traktor jos nismo uzeli jer nismo sigurni oko toga kazi mi sta da gledamo kad budemo probali traktor , koje podatke i gde je to na kolevci , koji brojevi oznacavaju godiste? Dali moze i traktor da se proveri u policiji kao i auto kad se kupi , nisu male pare a znam coveka kome su oduzeli traktor posle toga zbog nekih neslaganja u brojevima pri carinjenju.
 
Nazad
Vrh