DEUTZ

Dok smo danas radili na Claas-u vidim i ovaj traktor pa rekoh ajde i njega da slikam i postavim na forum
 
Zanima me ako nisam omasio temu zasto na nasim oglasima nema skoro ni jedan DEUTZ(mada nije samo on u pitanju) noviji od 2000 godista?A i ako ima to je preprodavac.Da li su svi zadovoljni njima ili sta?
 
Ja mislim da ih nema zato sto su skupi, a kod nas narod nije imao toliko para da bi kupio Dajca. Oni se ovde u CH tretiraju u klasi iza Fendta.
A ako zelis slike polovnih ja ti mogu zakaciti koju sliku. Samo da znas da polovni Dajcevi su dosta na ceni. :ppozdrav:
 
Znam da su na ceni.Isao sam na www.traktorpool.co.uk/ i znam da dobar ne moze bez 35000 e.Ali jedino sam se zacudio kad sam video neki na nemackim oglasima kaze prodajem deutz-fahr 2003 godiste.razlog prodaje zbog kupovine novijeg traktora.Pa sta bih ja trebao da kazem kad bih prodavao moju devetku iz 91.Eto koliko smo zaostali....
 
Pusti tog rasipnika. Ili mu ne odgovara jacina traktora ili se igra s lizingom. Ovde u CH ima normalnih farmera koji imaju traktore pocev od kraja 80tih pa na ovamo. I imas onih velikih koji imaju sve traktore na lizing. Medju te velike farmere ubrajam i one koji imaju asocijacije ili udruzenja od po 2 -3 farmera.Oni prodaju svoje masine koje su im visak i kupuju nove zajednicke. Tip traktora koji je bio na lizing i zamenjen je drugim novijim na lizing je Reno kojeg sam slikao i stavio u diskusiji Reno. Pogledaj ga slobodno ( mozda moj buduci traktor). :ppozdrav:
 
E ovo je malko morgen kao i 539 sa trobrazdnim plugom obrtacem............................................oce to ali kad je ispred njega traktor od 115-120 ks , e tako je 1000000% i sa ovim Deutzom kako to da kada John Deere pocne da ga vuce on u momentu staje i posle toga krece i ouopste neproklizama dok Johny non stop slajfuje sa sva 4 tocka i sto nisu snimili prednji kraj od Deutza da se vidi da nema nikog ispred njega zakacenog kao "POMOC"............... :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :D
 
Ma nema pomoći, nego je višlje zakvačeno pa johana diže i to je dovljno da...

Takve usporedbe nemaju veze s stvarnošću, zakvači plug, rotodrljaču... mjeri potrošnju i učinkovitost u vremenu pa ćeš znat bolje. A idealno bi bilo kad bi to sve mjerio dok se traktor neraspane, pa onda stvarno vidiš koji je bolji (rentabilniji), koliko se kvari i sl..
 
u zivotu nisam video niti probao tako nesto da izvedem... to je glupost i natezanje traktora :udri:
traktor bilo dajC ili john Dir je stvoren da bi radio a ne dabi se merio ili razvukavao sa konkurencijom!
 
Nazad
Vrh