DEUTZ

Spajki koji je jaci agrotron ili agrofarm?
Agrotron je stara serija sa dosta jačim paketom opreme.Mislim da je kod njih i taj model 105 sa 6-cilindarskim motorom.Mislim da vise od toga ne treba ni govoriti.Jaca hidraulika,jaci prednji most i zadnjica...
 
Dali imaju neki dajčevi da nemaju grijač za palenje pošto moj Agrolux 60 izgleda nema jer ga nigdje ne vidim.
Možda nekoga zanima pa da odgovorim na ovo moje pitanje, Deutz Fahr Agroluks 60 4wd nema grijač za hladno palenje motora to sam na kraju sam otkrio a pali na ovim mrazevima kao da je ljeto bez ikakvog verglanja na pola zuba, Rođak mi ima Deutz Agroplus i neki Deutz serije 5 120ks stari godinu dvije, oni imaju grijač ali hoće malo da vergla prije palenja.
 
Pozdrav dali mi moze netko objasniti postupak paljenja deutz 1013 motora s sistemom pumpa diza nakon izmjene filtra goriva.Dobio sam gorivo na svih 6 dizni vrteci pumpu koja je na remenici i sada bi trebao da upali


Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
U firmi hoće da kupe ovaj traktor deutz fajr 5085 d ls dt e3. Uspeo sam da dokučim da se radi o 5. d seriji traktora sa sinhronizovanim 5.stepenim menjačem ,mehaničkim reverzerom itd.Motor je 4 cilindra 62,5 kw sa 345 Nm obrtnog momenta.Ljudi dal nije neka greška 345 Nm? Motor tip sdf 1000 , 4000 cm3.
Dali neko ko poznaje ove traktore može malo detaljnij da opiše konkretno ovaj model 5085 d ls dt e3 , jer ja ne mogu da nađem ništa o ovom traktoru .Ima za 5080 ima za 5090 , 5090.4 sve ok ali za ovaj ama baš ništa.Izvinjavam se ako sam neko slovo preskočio.
 
Sto bi bila greksa 345Nm. Moj je 300Nm i ista snaga. Deutz taj je verovatno turbo i to mi daje jaci obrtni moment.
 
Sto bi bila greksa 345Nm. Moj je 300Nm i ista snaga. Deutz taj je verovatno turbo i to mi daje jaci obrtni moment.

Za mene koji nemam iskustva sa novijim tehnologijama fascinantan obrtni moment.Da mi je u autu ovakva mašina?Vozim fiat-a 66kw 180Nm čini mi se.


Imam ja karakteristike ove mašine i menjača ali ne mogu da pronađem recimo ni jedan snimak ovog traktora na you tube nigde ni jedna slika takve mašine sa tom oznakom.Da vidim makar kako to izgleda.Kako se ponaša u radu itd.Recimo za svaki model ima neka kratka prezentacija ili neko uputstvo.Konkretno za ovaj model nema ništa.Pa me interesuje dali neko slučajno kod nas ne poseduje nešto slično ili da zna o čemu se radi.Crnjak je braćo što od mene traže da dam eventualne sugestije a ja nemam pojma šta je ovo_Opremu tj. mašine koje se kupuju uz ovaj traktor vidim da su agregatirane super i da je to radio neko stručan ?Verovatno je i tip traktora njegov izbor pa verujem da je i to dobro izabrano.Ali opet ima model 5090.4 sve o njemu objašnjeno ima model 5080 u raznim varijantama ali ovaj 5085 ništa.Jedino iz oznaka sam uspeo da dokučim ls je sinhro menjač ,gs je Hidro neka varijanta sa svojim opcijama.D je ta neka serija šta to znači nemam pojma.Dt i e3 veze sa vezom nemam.
 
Transformers! Green Optimus! 6135G

IMG-20190514-113209.jpg
[/url][/IMG]

Prelepa masina, 6tak motor 141ks max. Menjac 30x30
 
5115.4G kakvi su traktori, jel ima neko neki info. Gledao sam ga juce, usao u uzi izbor.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh